Премини към съдържание

Летни гуми


Препоръчано мнение

Преди седмица си взех нови летни гуменки Pirelli P400 Aquamile 175/70/ 13.

http://u.foto.radikal.ru/0704/3e/114f1cd56ddb.jpg

На шарка и на цена много ми допаднаха - имат анти аквапланинг ефект. Прочетох тук и реших че съм си дал парите за правилната покупка! Но днес попаднах на друг руски линк, който направо ме разби...

Има ли някой колега с наблюдения за тези гуми?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как са тези гуми, но с едно изречение /както е направено в статията/ да отречеш цяла марка е глупаво. От другите марки също са коментирани само по един модел. Все пак всеки има право на мнение :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Четох отзиви из разни сайтове - общо взето добри са, така че - спокойно :D Принципно ги дават като всесезонни. Даже в едно проучване ги дават като доста добри спрямо други подобни в тази категория... /Но не са тествали Toyo :icon_bye:/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих 4 нови, летни Yokohama C-Drive. Много тихи и перфектни на сухо, само на мокро не знам как ще се представят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз няма вяра на тестовете нещо. Още повече че могат да се "контролират", заради масата на автомобила, височината и ширината на гумата. Тоест една и съща гума може да даде съвсем различни показания при различни автомобили и различни размери. А за стандарт при провеждането на такива тестове засега не съм чувал. А да се говори че една марка гуми е по-добра от друга, също според мен са празни приказки. За определен модел гума спрямо друга от същия клас,като товарен и скоростен индекс по-виждам смисъл да се прави сравнение, иначе всичко е субективно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...