Премини към съдържание

Продавам Space star 1.3 99г на части


Препоръчано мнение

Имам още 2 за части - един дизелов и един бензинов, 1.8gdi.Всички са за части.

Ето и малко снимки:

http://www.snimka.bg/?album;aid=749120

http://shehredsky.snimka.bg/automobiles/1-8gdi.678057

http://www.snimka.bg/?profile,uploadinfo;aid=749126

Редактирано от somalietsa
Пиши грамотно!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колите се намират във Враца,тел.0896817157 Димитър.изпращам частите с куриер с опция преглед преди плащането

Редактирано от sheki
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, интересува ме пулта за управление на ел.стъклата от страната на шофьора, имаш ли го и на какви пари го даваш.

Не е за мен, а за друг колега със Спейс Стар. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Привет, колега. Дай ми цена за:

 

- заден ляв стоп;

 

- пепелничето между предните седалки, което се ползва от седящите отзад;

 

от зеленото /бензиновото/ Мицубиши.

 

Благодаря!

Редактирано от sturm44
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 2 седмици ...

Интересуват ме от сивия Спейс, цената на спойлера на багажната врата над стъклото, и ако са налични цена за фаровете за мъгла.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Какво ще искаш от един беден пенсионер :icon_thumbup: за делкото-комплект за 1.3 16V, 99г.? На капачката и кабелите не държа, имам нови. Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Какво ще искаш от един беден пенсионер ...

Авторът не е влизал от миналата година според инфото в профила ,а на бъдещите купувачи да си имат едно наум.Цитирам личното съобщение ,което му пратих за дръжката ,която закупих от него без патрон за шофьорската врата когато ми разбиха колата .

 

Колега днес си взех дръжката,но с оглед на това ,че едната втулка за закрепване е счупена можеше да коригираш цената или поне да ми кажеш предварително.Не съм я връщал ,защо мразя селските номера и като кажа пращай значи ще я взема.Днес бях в Еконт в 9,30 още за да може да си вземеш парите в понеделник.Опцията "Отвори преди да платиш" за мен е само за да не се окаже ,че ще си купя празно пакетче.Не съм за 30лв,а за коректно отношение защото си имам дръжка ,която трябва да се прави та да си играя и с тази за да не ми остане в ръката при първото силно дърпане.Желая ти приятен ден.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Авторът не е влизал от миналата година според инфото в профила ,а на бъдещите купувачи да си имат едно наум.Цитирам личното съобщение ,което му пратих за дръжката ,която закупих от него без патрон за шофьорската врата когато ми разбиха колата .

Аха, ясно, благодаря, колега!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...