Премини към съдържание

Фиш за неправилно паркиране


Препоръчано мнение

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ.Преди две седмици ми писаха фиш за неправилно паркиране на кръстовище.Но полицая го е написал с много правописни грешки.може ли да се обжалва.А ето така е написал марката на колата "МИТСОБИШИ'.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ.Преди две седмици ми писаха фиш за неправилно паркиране на кръстовище.Но полицая го е написал с много правописни грешки.може ли да се обжалва.А ето така е написал марката на колата "МИТСОБИШИ'.

 

Ами ти имаш над 10 грешки в този си пост.

Като редактирах и заглавието на темата ти!

Освен това е в грешния раздел и я местя.

Ние на кой да обжалваме?

 

П.П: редакция

Здравейте колеги. Преди две седмици ми писаха фиш за неправилно паркиране на кръстовище.

Но полицая го е написал с много правописни грешки.

Може ли да се обжалва?

А ето така е написал марката на колата: "МИТСОБИШИ'.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На кръстовище не може да се паркира. Следователно какво ще се обжалва ? Правописните грешки не са годна причина за жалба.

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На кръстовище не може да се паркира. Следователно какво ще се обжалва ? Правописните грешки не са годна причина за жалба.

 

Така е, случаят с "Ханко Брат".. единственото което стана е, че издадоха наказанието на ново, но със правилно име. И са казали на полицая "Баце варди с тия имена, че няма накъде да се излагаме повече"

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако си виновен по-добре си плати.Защо трябва да спираш на кръстовище?Няма къде да спреш на друго място? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да е нямало, спрял си там и си нарушил правилата. Нормално е да имаш глоба. Според мен си е нормално да си платиш, когато си бил правомерно глобен.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз го платих. И благодаря на колегата, че е оправил грешките, които сам направил.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...