Премини към съдържание

Помагайте колеги!


ELECTED

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, карам Каризма 1995година 1.8 GLS автоматик. Вчера тръгнах да излизам, запалих колата и я оставих 2-3 минути да поработи докато изчистя стъклата. Включих си задна и излязох от паркинга. След което на D и тръгнах, но колата угасна и замириса на изгоряло в купето и повече не поиска да запали. Някакви идеи какво може да е и при кой да ида да я правя? Благодаря ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги оказа се, че е гръмнало ЕКУ -то и нямам подаване на ток от бензиновата помпа към двигателя. Питането ми от къде мога да намеря ново ЕКУ или втора ръка и дали е същото като на 1.8 GDI.

Редактирано от ELECTED
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги оказа се, че е гръмнало ЕКУ -то и нямам подаване на ток от бензиновата помпа към двигателя. Питането ми от къде мога да намеря ново ЕКУ или втора ръка и дали е същото като на 1.8 GDI.

 

 

Здрасти,колега.Мисля,че имам ЕКУ от GDI автомат.По принцип трябва да съм го отделил(ако е било на колата),щото я разколачих нацяло,само кабелите й оставих.Трябва да отскоча до старата ми работа и да разровя отделените части.Ти разбери дали са съвместими...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията колеги. А някой има ли идея колко е цената на нов ЕКУ и може ли да се намери някъде. Ако не да почвам да търся втора ръка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...