Премини към съдържание

Счупиха ми задното странично стъкло на Колта


Препоръчано мнение

Колеги снощи са ми счупили задното страничко стъкло на Колт-а 1998-ма. Днес търсих, засега нищо. От Пловдив съм, някакви съвети, морги или нещо по изгодно, откъде да намеря?

 

Мерси!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Кобра има по 35 лв. Или поне имаше. Малко китайско и една идея по-право, ама като го залепят, преди да е изсъхнало можеш да спреш колата близо до стена или дърво и да подложиш нещо, което да го натисне към колата под правилния ъгъл докато изсъхне за 1 нощ. Няма да се счупи. Правил съм го 2 пъти със стария Колт, че нещо много привлекателно намираха наркоманите в него http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_censored.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, прегледай раздела "Продавам части", може някой колега да му е останало странично стъкло(мисля, че имаше такива обяви). Другият вариант е да ровиш по сайтовете за автомобили или да си пуснеш тема в раздела "Купувам части".

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ходих в кобра - 100 лв е. Сега търся и други алтернативи... Ще пообиколя автоморгите и ако не намеря няма как ще трябва да дам 100 лв.

Редактирано от Емил Димитров
Моля пишете грамотно.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

някакви мнения за плексиглас? Имам предложение за този вариант, някой има ли инфо за цени. Посъветваха ме да сложа плексиглас, като по евтина алтернатива, тъй като това е странично задно стъкло, а не предно или тези страничните предни примерно и не е чак толкова важно за видимостта примерно. Какво мислите?

Редактирано от sport
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях сменял предното стъкло в Кобра и струваше 140 лв. Няма логика страничното ти да е 100 лв. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/confused1.gif А и така като гледам има варианти за втора ръка. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, аз имам Mitsubishi Colt, което за съжаление продавам на части. Годината на производство обаче е 1993 тъй че не знам дали е същото стъклото. Иначе ако е ок и си заинтересован мога да ти го продам за 50лв. Аз съм в София.

Пиши тук, ще се радвам да помогна!

 

Лек ден

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз временно сложих плексиглас и да ви кажа не е зле поне засега. 40 лв с работата. Човека го сложи добре и след 1-вия дъжд нямам никакви проблеми, отдалече не си личи изобщо, че е слаган плексиглас.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами само да не се надраска, защото плексигласа има това свойство, за разлика от стъклото, т.е. доста по-податливо е, да се изразя по-точно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

В Кобра не ми се вярва да ти е толкова стъклото. Някакъв кретен ми счупи предното и шофьорското стъкло, в Кобра ми ги смениха заедно с монтажа за 180лв и двете стъкла. Китайски матирани в зелено, но няма никаква разлика с оригиналните стъкла, поне на външен вид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...