Премини към съдържание

Мисля че амортисьорите са скапаха ...


funiji

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,предните амортисьори започнаха да издават странен звук при сгъване.

Звука е като (абе все едно сгъвате омекнал амортисьор)чува се маслото вътре...съжалявам ако не мога да го опиша правилно..

При последното ми обслужване в Дарс-Ауто настоях за обстоен преглед на колата но нищо не откриха.(беше септември)

Преди дни отново ходих при разни майстори но и те нищо,а този неприятен звук се става все по-неприятен.

Та..дали някой от вас не му се е случвало нещо подобно,дали вискозитета на маслото в

амортисьорите е спаднал и те са омекнали,какво е решението на загадката ако някой е страдал от нещо подобно???

Колата е Lancer Spotback 2008 год. 1.8 също ще ви помоля ако някой вече е сменял амортисьори,да даде предложения за нови..

Благодаря колеги.

Редактирано от funiji
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж тука - > http://www.mitsubish...=1

 

За оригинални си спомням някаква цифра от рода на 400 кинта бройката , което е много.. но може и да те излъжа...

Моите си поскърцват стабилно, но при прегледи не откриват нищо нередно...:icon_blush:

Редактирано от me4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колта ми имаше такива признаци в единият амортисьор, като се стопли времето и се оправяше.При застудяване потропваше.Обясниха ми го с леко изпускане на амортисьора, но нищо фатално.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има лек ,но времемен......просто с ВД40 напръскайте стеблата на амортисъорите долу, в основата им......пробема е, че там има един семеринг, който явно е по твърд и за това скърцат ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...