Премини към съдържание

Спортни пружини за Колт 94г.-предни


Препоръчано мнение

Колеги търся си предни ниски пружини за колта,защото сложих 15-ки джанти и стана като джип..ако някой има да удари 1 рамо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има, но във Варна едва ли ще намериш. И не разбирам какво значение има, че си сложил 15 цолови джанти, че станала като джип?! Ако си сложил правилните гуми, а именно 195/50/R15 то диаметърът им е същия като на оригиналните 175/70/R13, т.е. просвета между гумата и калника си е един и същи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

прав си пак си е такава височината гума-калник но като бях с железни не ми правеше впечетление а сега ми се вижда грозно..колега ако знаеш от каква кола има шанс да станат..защото накрая ще срежа мойте..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами варианта е да си поръчаш пружини отвън, или да видиш дали някоя от фирмите тук няма да ти достави. Виждал съм спортни пружини на колт, но така докаран от чужбина... Например Тех-ко, в сайта им пише, че предлагат спортни пружини, защо не ги питаш тях, дали няма да ти доставят такива за колта и на каква цена...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата georgyass имаше такова окачване на неговия Колт , питай го дали му е останало да го пазариш от него направо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата georgyass имаше такова окачване на неговия Колт , питай го дали му е останало да го пазариш от него направо.

Ако говориш за синия колт, е окачването е при мен :icon_rock: амортесьори+ пружини = доста нисък и стабилен.

В англия има само пружини на АПЕКС мисля, че бяха по 99 паунда(за 4 пружини 40/40мм понижаващи) + доставка лягаха към 120 паунда. Провери Ибей :icon_thumbup:

Редактирано от kuncata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз имам съшия проблем с моят Колт и се чудя ако срежа мои те пружини (оригиналните) дали ще има някакъв проблем след това с амортисьорите и дали ще пак толкова остоичив на пътя. Ако някой го е правил това или знае нещо по въпроса много ще ми е от полза. Благодаря предварително

Редактирано от cek000
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми звучи по-скоро, като че сам си създаваш проблем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте с разпънка предна, има ефект макар и минимален.На мен изработката на такава ми струваше около 25-30 лв, по спомен.За задния мост може и нещо такова да се направи http://i85.photobucket.com/albums/k47/v6colt/IMAG0003-4.jpg или комбинация със задна- горна --> http://i254.photobucket.com/albums/hh107/hemanismyhero/CuscoRearStrutBrace.jpg,но тогава малкото багажник на колата става почти неизползваем.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам как разгънката ще направи колата по ниска и по устойчива на пътя.

По-ниска не, но намаля усукването на купето, когато влизаш в завои с висока скорост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

А от друг модел или марка не стават ли предните пружини че и аз минах на по големи джанти и отпред наистина има доста разтояние мислех да ги режа защото който питам ми казва че трудно се намират спортни пружини

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Момчета и аз спешно се нуждая от спортни пружини но никъде не мога да намеря попитах къде ли не.. кажете къде още да проверя или ако има някои за продан да обяви цена или поне дали се заменят със на някоя друга марка автомобил пружините ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...