Премини към съдържание

18" джанти от кои други джипове стават за Pajero?


Препоръчано мнение

Здравейте!

 

Ако има запознати, моля да споделите мнението си за:

18" джанти от кои други джипове стават за Pajero произведено след 2007г с 6 отвора?

 

(Искам да си купя още един комплект джанти втора употреба може и с гуми, а като знам от к'ви други джипове стават, възможностите ми за търсене ще се увеличат)

 

Благодаря!

Редактирано от 0ldman
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Ако има запознати, моля да споделите мнението си за:

18" джанти от кои други джипове стават за Pajero произведено след 2007г с 6 отвора?

 

(Искам да си купя още един комплект джанти втора употреба може и с гуми, а като знам от к'ви други джипове стават, възможностите ми за търсене ще се увеличат)

 

Благодаря!

Май на Нисан Патрул / Терано и на Тойота Ланд Круизър също са с 6 болта и би трябвало да паснат. Нека някой ме поправи ако греша.

 

Бих добавил и Хюндай Теракан, Форд Рейнджър, Киа Карнивал и Нисан Патфиндер / Навара

Редактирано от daleeeee
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Май на Нисан Патрул / Терано и на Тойота Ланд Круизър също са с 6 болта и би трябвало да паснат. Нека някой ме поправи ако греша.

 

Бих добавил и Хюндай Теракан, Форд Рейнджър, Киа Карнивал и Нисан Патфиндер / Навара

 

Благодаря за отговора, но мисля че имат разлики (е, възможно е и да нямат такива) в това колко изпъкнали или обратното след монтажа. А вероятно най-малко лагерите са изчислявани за точно определеното им място спрямо главината или някакъв допуск за разлика от това място.

Не съм сигурен дали не се изменя и ъгли и геометрия...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но мисля че имат разлики (е, възможно е и да нямат такива) в това колко изпъкнали или обратното след монтажа. А вероятно най-малко лагерите са изчислявани за точно определеното им място спрямо главината или някакъв допуск за разлика от това място.

Не съм сигурен дали не се изменя и ъгли и геометрия...

 

Здравейте ,

Освен 6 - те болта трябва да вземете предвид и централният отвор . Друго за което се сещам е , че 90 процента ако не и повече от автомобилите произведени преди 2000 г. нямат размер 18 .

Моят съвет е да си потърсите джанти от същото като вашето паджеро . Да приемем и , че джантите от П3 и

Л200 ще бъдат съвместими . Но при тях по трудно ще видите 18 цола .

Автомобилите които няма да бъдат съвместими :

Тойота серии 100 , 105 и 200 са с 5 болта

Тойота серии 70 , 80 , 90 , 120 , 150 са с по голям централен отвор .

Нисан патрул и терано също по голям централен отвор .

За тези се сещам в момента .

 

Поздрави и успех с намирането на желаните джанти .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Благодаря за съвета! :)

Явно ще наблегна в търсенето на джанти от последния модел на Паджеро (след 2007г).

[/quotel kolega imam takiva ako imash interes pishi mi

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Джантата не е ли 7.5JJ по спецификация? Като имаш и диаметърът на централния отвор с брой отвори за болтовете, би трябвало да има доста предложения дори от търговци на джанти. Друг е въпросът какви са цените там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...