Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

18" джанти от кои други джипове стават за Pajero?


Препоръчано мнение

Здравейте!

 

Ако има запознати, моля да споделите мнението си за:

18" джанти от кои други джипове стават за Pajero произведено след 2007г с 6 отвора?

 

(Искам да си купя още един комплект джанти втора употреба може и с гуми, а като знам от к'ви други джипове стават, възможностите ми за търсене ще се увеличат)

 

Благодаря!

Редактирано от 0ldman
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Ако има запознати, моля да споделите мнението си за:

18" джанти от кои други джипове стават за Pajero произведено след 2007г с 6 отвора?

 

(Искам да си купя още един комплект джанти втора употреба може и с гуми, а като знам от к'ви други джипове стават, възможностите ми за търсене ще се увеличат)

 

Благодаря!

Май на Нисан Патрул / Терано и на Тойота Ланд Круизър също са с 6 болта и би трябвало да паснат. Нека някой ме поправи ако греша.

 

Бих добавил и Хюндай Теракан, Форд Рейнджър, Киа Карнивал и Нисан Патфиндер / Навара

Редактирано от daleeeee
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Май на Нисан Патрул / Терано и на Тойота Ланд Круизър също са с 6 болта и би трябвало да паснат. Нека някой ме поправи ако греша.

 

Бих добавил и Хюндай Теракан, Форд Рейнджър, Киа Карнивал и Нисан Патфиндер / Навара

 

Благодаря за отговора, но мисля че имат разлики (е, възможно е и да нямат такива) в това колко изпъкнали или обратното след монтажа. А вероятно най-малко лагерите са изчислявани за точно определеното им място спрямо главината или някакъв допуск за разлика от това място.

Не съм сигурен дали не се изменя и ъгли и геометрия...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но мисля че имат разлики (е, възможно е и да нямат такива) в това колко изпъкнали или обратното след монтажа. А вероятно най-малко лагерите са изчислявани за точно определеното им място спрямо главината или някакъв допуск за разлика от това място.

Не съм сигурен дали не се изменя и ъгли и геометрия...

 

Здравейте ,

Освен 6 - те болта трябва да вземете предвид и централният отвор . Друго за което се сещам е , че 90 процента ако не и повече от автомобилите произведени преди 2000 г. нямат размер 18 .

Моят съвет е да си потърсите джанти от същото като вашето паджеро . Да приемем и , че джантите от П3 и

Л200 ще бъдат съвместими . Но при тях по трудно ще видите 18 цола .

Автомобилите които няма да бъдат съвместими :

Тойота серии 100 , 105 и 200 са с 5 болта

Тойота серии 70 , 80 , 90 , 120 , 150 са с по голям централен отвор .

Нисан патрул и терано също по голям централен отвор .

За тези се сещам в момента .

 

Поздрави и успех с намирането на желаните джанти .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Благодаря за съвета! :)

Явно ще наблегна в търсенето на джанти от последния модел на Паджеро (след 2007г).

[/quotel kolega imam takiva ako imash interes pishi mi

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Джантата не е ли 7.5JJ по спецификация? Като имаш и диаметърът на централния отвор с брой отвори за болтовете, би трябвало да има доста предложения дори от търговци на джанти. Друг е въпросът какви са цените там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...