Премини към съдържание

Проблем с ел.стъкла на Аутлендър


Препоръчано мнение

Здравейте,

нещо се прецака в управлението на ел. стъклата и централното заключване от конзолата на шофьорската врата. Не мога да отворя нито един прозорец, с изключение на шофьорския и то се отваря на пресекулки с няколко натискания на бутона. Останалите изобщо не помръдват. От бутоните на всяка от вратите работят, но от конзолата не искат. Не работи и бутона за зентралното заключване на прозорците. Бутона за централното заключване на вратите работи когато си иска. Така е от 3-4 дена. В началото се оправяше, като постои малко, но вече не работи. Някой има ли идея от какво може да е?

Аутлендъра е 2008г, 2.2 дизел.

Редактирано от freaky
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

нещо се прецака в управлението на ел. стъклата и централното заключване от конзолата на шофьорската врата. Не мога да отворя нито един прозорец, с изключение на шофьорския и то се отваря на пресекулки с няколко натискания на бутона. Останалите изобщо не помръдват. От бутоните на всяка от вратите работят, но от конзолата не искат. Не работи и бутона за зентралното заключване на прозорците. Бутона за централното заключване на вратите работи когато си иска. Така е от 3-4 дена. В началото се оправяше, като постои малко, но вече не работи. Някой има ли идея от какво може да е?

Аутлендъра е 2008г, 2.2 дизел.

Трябва да се свали и разглоби таблото на шофьорската врата за да се види какво е станало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

здравей те преди малко видях пияни деца как ми счупиха огледалото лявото на колата полудяла съм повя се по различни сайтове ,някой да ми каже от къде мога да купя огледало втора употреба за outlander 2003

Редактирано от kamelia
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин отново всичко е наред. Започвам да се чудя вече от какво може да е.

 

Аз бих отишъл на електричар да провери дали е наред самата платка под копчетата и кабелите, които отиват през вратата към купето. Звучи ми на проблем с контакта някъде...

Редактирано от Celeborn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей те преди малко видях пияни деца как ми счупиха огледалото лявото на колата полудяла съм повя се по различни сайтове ,някой да ми каже от къде мога да купя огледало втора употреба за outlander 2003

mobile.bg?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...