Премини към съдържание

АГУ или газов инжекцион за Спейс стар 1,3


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги интересува ме кое ще е по добре за 1,3 86 коня Спейс Стар 2002 година , дали да си взема с обикноивенна газова уредба , макар и нова на 3 месеца или да си взема само на бензин мицу 2002 година и после да му сложа Газов инжекцион

Моля да пишат хора с АГУ и други С ГИ

благодаря ви , защаото много се чудя!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво му се чудиш колега,ако ти е изгодна цената-скачай!Все пак се качваш и започваш да караш на газ.А и ако не те устройва после може да я разкараш и да сложиш инжекцион.Аз съм с газов инжекцион,имам тема където съм го описал.Разхода ми е към литър,сега зимата и отгоре над разхода на бензин.Бих казал че съм доволен,минал съм към 5000км от както я сложих.Проблеми имах главно с настройката и то понеже сам си я слагах и незнаех кое за какво е точно от софтуера.

Редактирано от StanislavSt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колега, имате три теми със еднакъв въпрос. По принцип колата и жената са на късмет, "каквото ти се падне". Качвате се в автомобила карате и ако Ви хареса как вози си го вземате, ако не Ви хареса слизате благодарите на продавача и отивате на следващата обява. Ако не можете да прецените автомобила, насочете се към приятел който може. И това е, след 2-3 месеца или година ще разберете дали сте сгрешил или не. Всичко зависи от конкретната кола, няма точна формула по-въпроса. А за да отпадне въпроса дали да е с газ или без си вземете дизел :) :mitsu-smiley:.

Успех с покупката и да се похвалите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще караш малко - 5-7 хил.км. на година може и да не слагаш газова уредба.

Но ако ще караш повечко - 10-15-20 хил.км. слагаш ГИ и се кефиш. Или си купуваш Дизел.

На Ситроена съм с ГИ и съм много доволен. Вече 8 год. и над 100 хил.км.

 

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...