Премини към съдържание

Въпрос


pepino87

Препоръчано мнение

Здравейте колеги днес си купих нова колица Mitsubishi Lancer Sedan 2.0 DI-D, 2008 година. На връшане от София на два пъти влиза в авариен режим, движи се с постоянна скорост без да може да ускори и на края ми светна чека. Някакви предложения от какво може да е ? Благодаря предварително!

Редактирано от pepino87
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги днес си купих нова колица Mitsubishi Lancer Sedan 2.0 DI-D, 2008 година. На връшане от София на два пъти влиза в авариен режим, движи се с постоянна скорост без да може да ускори и на края ми светна чека. Някакви предложения от какво може да е ? Благодаря предварително!

Само диагностика ще каже какво и е.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не нищо не е светило. Сега ми свети странен символ - жълто със странна форма ( това нали е чека )? Или бъркам нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези които се отзоваха . Днес и направих диагностика , разбрахме от къде идва грешката сега трябва да го решим . От турбото е идвало грешката - зацапано било ми казаха .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро е от "НАФТАТА". Горивата ни са ЛЕШ в тая държава. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , днес ми разглобиха турбината , на геометрията нищо и няма , клапана си работи. И отново стои въпроса от какво може да е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата , ти каза ДИАГНОСТИКА , Mоже da e дебитомер , някой маркуч по вакума , клапани за управление на вакума за турбото итн... . Компа ще си каже какво му е .:) Успех и да кажеш как реши проблема .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги! Честита Нова година първо!Пожелавам Ви една по-успешна 2013!

Проблема се оказа от агеер клапана. След като го изчистиха, минах около 500 км и не е правило повече този проблем :) :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...