Премини към съдържание

Най-надежните автомобили "втора ръка"


Shamy

Препоръчано мнение

Едва ли ще се чупи, те и другите мицки не са проектирани за офроуд с изключение на джиповете и пикапите им, но пак са здрави понеже не са много сложно направени. А до колкото този мъник ако не ти е по вкуса на ток се, предлага същата кола и с малък бензинов двигател с хубава cvt кутия монтирани под задната седалка, имат и турбо версия 0.7Т хахах

 

 

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201403272854711/sort/default/usedcars/page/1/model/i-car/postcode/sw208lu/onesearchad/used%2Cnearlynew%2Cnew/radius/1500/quicksearch/true/make/mitsubishi?logcode=p

 

В случай, че нещо по-консервативно търсите освен Колт или новият Мираж друго на Мицубиши няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Японската кола си е японска кола.Рядко влиза в сервиз.А относно четири степенната кутия с ръчката до нея я имаше мой приятел на тредия и беше като пета скорост,говоря за далечната 90г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

33-то място........не е чак толкова зле.

Има ли още хора да вярват на тези класации? След тази публична издънка на ADAC и особено след тази "сделка" на Екълстоун със съда в Германия (да те съдят за подкуп и да се измъкнеш с подкуп хаха).. има ли още хора да вярват на немските класаций и оценки? Много наивно ...

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още хора да вярват на тези класации? След тази публична издънка на ADAC и особено след тази "сделка" на Екълстоун със съда в Германия (да те съдят за подкуп и да се измъкнеш с подкуп хаха).. има ли още хора да вярват на немските класаций и оценки? Много наивно ...

А бе като гледам Тойота май не е немвски автомобил, или греша а ?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе като гледам Тойота май не е немвски автомобил, или греша а ?!?

Еми въпрос на пари (както казах доказано многократно), то оставаше и само немски марки да сложат в топ-а тогава вече само сектантите щяха да вярват :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми въпрос на пари (както казах доказано многократно), то оставаше и само немски марки да сложат в топ-а тогава вече само сектантите щяха да вярват :)

 

Е аз от опит мога да потвърдя за някои позиции,че са си точно на мястото.Не искам да изпадам в полемики, имал съм доста различни автомобили, както лични,така и служебни ,да не говорим колко други съм карал хиляди километри, и за някои от челаната десетка съм 100% ЗА.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...