Премини към съдържание

Ще слагам аларма


Steven Gerrard

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, днес ходих и поразпитах тук в Ловеч и ми обявиха следните цени: 95 лева, 120лева с 2 год гаранция и 135 лева с 5 год гаранция като съответно има и по скъпи но за тях не съм питал как стоят нещата с гаранцийте. Някой може ли да ми препоръча каква аларма да сложа и съответно каква марка... и има ли смисъл да си купувам отделно аларма и някой да ми я понтира след това или направо да я слагам при хората. Някой да е слагал скоро аларма ? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, днес ходих и поразпитах тук в Ловеч и ми обявиха следните цени: 95 лева, 120лева с 2 год гаранция и 135 лева с 5 год гаранция като съответно има и по скъпи но за тях не съм питал как стоят нещата с гаранцийте. Някой може ли да ми препоръча каква аларма да сложа и съответно каква марка... и има ли смисъл да си купувам отделно аларма и някой да ми я понтира след това или направо да я слагам при хората. Някой да е слагал скоро аларма ? :icon_thumbup:

 

Бизнеса ми е свързан с всякаква електроника, включително и автоаларми. Използваме алармите на българската фирма Рак и сме доволни от тази марка. Не си купувай отделно аларма, освен ако не се наемаш да си я монтираш сам. Не познавам колеги, които биха се навили да слагат каквато и да е закупена от клиента аларма по обясними причини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех ето тази аларма от същата обява и колега. Не съм я монтирал и не мога да дам мнение за надежността и но чакам да се освободи моя приятел дето ще ми я слага :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих Валкор Вр 32 - пак българско производство но съм тотално разочарован. Голяма боза! Дистанционното хваща от едвам 4м. Ако не е открито разстоянието до предния капак забрави да хване. Въобще - набутах се със 140лв. Мисля да я махам и да сложа друга защото ме изнервя. И аз щях да търся други предложения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих Валкор Вр 32 - пак българско производство но съм тотално разочарован. Голяма боза! Дистанционното хваща от едвам 4м. Ако не е открито разстоянието до предния капак забрави да хване. Въобще - набутах се със 140лв. Мисля да я махам и да сложа друга защото ме изнервя. И аз щях да търся други предложения.

 

Преди това смени профилактично батерията на дистанционното.. Също така виж къде е навряна алармата и намери антената и (една жичка тр. да излиза от нея, която не е вързана никъде), след което я увии надлъжно около сноп кабели в колата и виж пак как ще е. Може да е си е Ок алармата, но некадърно монтирана - на описание поне го докарва...

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа от самото начало е така дист-то с пресни батерии. Не съм търсил техника защото работата ми е свързана със сезона и не ми се занимаваше да я карам за корекция цяло лято. Оставих я в това положение обаче сега просто осезаемо взе да ми ходи по нервите.

 

Благодаря за съвета Любо :good: Ще проверя така все пак дано да се осифери.

Редактирано от Suppressing_5RE
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Моето лично мнение е да вземеш българска аларма. Експерименти с разни китайски производители води до проблеми.

Най-добре е българската RAK.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги за ценната информация :icon_thumbup: Българска ще е, може би тази РАК която спомена колегата :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа от самото начало е така дист-то с пресни батерии.

 

Точно че тия дистанционни са универсални и може да е било "отлежало" още като си го вземал и да е била приключила батерията / окислени контаките в самото дистанционно от седене на влага.. мен на резервния ми ключ дистанционното, без да се ползва на практика, за по-малко от година беше заминала батерията и хващаше на метър-два от колата, докато другото кара четвърта година без да съм сменял и си лови, а са от един комплект .. като сменях батерията на резервното, извадих ултра расов китаец вътре (алармата е българска), за това ти казвам да си я смениш батерииката за всеки случай .. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...