Премини към съдържание

Нов собственик


Препоръчано мнение

Преди няколко дни купих COLT 1.1 2009г. за жената. Има странен шум при спиране от дисковете, а не от барабаните, какво ще ме посъветвате?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни купих COLT 1.1 2009г. за жената. Има странен шум при спиране от дисковете, а не от барабаните, какво ще ме посъветвате?

Честито. :) Какъв е точно шумът, колега. :) Свирене, дране, хлопане... Имаш ЛС. :mitsu-smiley:

Редактирано от xpower
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а КАКВО МАСЛО МИ ПРЕПОРЪЧВАТЕ?

 

Здравей колега,

моля не пиши с големи букви, и така ще ти отговорим.

Генералната концепция от завода производител е маслото да бъде по ACEA-08, или API SM. Вискозитетния клас го избери според предпочитанията ти - все ще го уцелиш, позволени са множество... Ако означението API SM можеш да го видиш на гърба на бутилката при покупката, дали маслото е по ACEA-08 може да се види само като изискаш продуктов лист с техническата информация.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни накладките :) има възможност да са минали повече от 50% от живота им и някой имат метални пластинки който стържат по диска :) няма какво друго да е ако беше лагер щеше да бучи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни накладките :) има възможност да са минали повече от 50% от живота им и някой имат метални пластинки който стържат по диска :) няма какво друго да е ако беше лагер щеше да бучи

 

И аз така мисля, най-вероятно накладките са за смяна, но дисковете на тези Колтове също се износват бързо така че една добра проверка и при нужда може да си ги смениш комплект. За маслото синтетика 5-30, 5-40, марка и модел по собствено желание, абсолютно непретенциозна към масло.

Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

За масло мога да ти препоръчам Eneos. Виж ТУК http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...