Премини към съдържание

Windows 8


Препоръчано мнение

Вчера сложих вкъщи Офис 2010, искам да ви кажа, че такова бързо отваряне на Офис не съм виждал :)... Уърд, Ексел - за секунди. Хем в нас Лаптопа ми е съвсем нормален, не е нещо невероятно. Освен това, отварям го само и няма замисляне, вече е на логин скрийна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специално за офиса, въпреки че имаме служебно MAPS абонамент и съответно мога да ползвам каквото M$ ми хрумне легално, от година стана вече ползвам това китайско чудо: http://www.kingsoftstore.com/kingsoft-office-freeware.html

 

Започна като експеримент, но към лятото се усетих как изобщо съм забравил, че реално това не е майкросовсткия офис и него просто го деинсталирах. Разбира се в това има аналози само на word, excel и powerpoint, но то на доста хора само това и им трябва. Така че специално за офиса, ето ви решение да не сте пирати и да си свършите работата :icon_bye: . Като допълнителен плюс заема пътища по-малко място и пъти по-леко върви ..

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сложих вкъщи Офис 2010, искам да ви кажа, че такова бързо отваряне на Офис не съм виждал :)... Уърд, Ексел - за секунди. Хем в нас Лаптопа ми е съвсем нормален, не е нещо невероятно. Освен това, отварям го само и няма замисляне, вече е на логин скрийна.

 

Намери ли активатор, който да върви на 8-цата,че тия дето ги имам тръгват само на 7.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Офис 2010 или за активиране на самия Уин? Пиши на лично, какво ти трябва и двете съм ги активирал :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

моля, прехвърлете въпросите и отговорите касаещи пачове, кракове, сериини номера и прочие приоми - относно използването на нелицензиран софтуер на ЛС.

Благодаря за разбирането!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мхъм,

моля, прехвърлете всичките си въпроси и отговори по настоящата тема на ЛС.

Благодаря за разбирането!

Вальо, не знам дали съм прав, но използването на нелегален софтуер се преследва, а не компютърните консултации и взаимопомощ.

Ако съм прав, то форумът не е уязвим заради тази полезна тема и няма място за притеснение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземете питайте Явор Колев най-добре. Скоро не съм чел закона, какво казва по въпроса, но би трябвало да са помислили и по този въпрос. Иначе и аз много пъти съм активирал - кодовете ги пише на сертификата за автентичност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...