Премини към съдържание

Вонеща вода 3


Препоръчано мнение

Бреййй, Габровеца си е Габровец ..:lol:

Много снимки си направил бре, трябвало е да снимаш по малко, да не хабиш лентата ..:D

 

 

Всъщност има 2 добри кадъра :icon_thumbup:

 

Значи, за бъдещи форумни срещи бих приел дарение ето това :icon_blush: . Обещавам, много ще ви снимам :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 187
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Значи, за бъдещи форумни срещи бих приел дарение ето това :icon_blush: . Обещавам, много ще ви снимам :icon_thumbup:

Ако обещаеш, че няма да го ползваш за оптика. :D Че с твоите стрелкови постижения знае ли човек. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в кой е клубното знаме, което бяхме окичили в ресторанта?

Ти да видиш ..:blink: И него ли изгубихте бре ? Другият път ще има лимит на алкохола ..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И к"во правим сега без знаме :icon_doh: ти да видиш, трябва да бродираме ново ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И к"во правим сега без знаме :icon_doh: ти да видиш, трябва да бродираме ново ..

 

Ама ние не можем да бродираме, най-много да се "убодем" :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И к"во правим сега без знаме :icon_doh: ти да видиш, трябва да бродираме ново ..

Проблемът е, че знамето е свалено и прибрано от някой съфорумец.

Ако не се обади сам, ще трябва да пращам снимки на персонала за разпознаване.

Ти да видиш... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе като стана дума за снимки - фотографите не спряха да се самоцензурират, няма ли да се качат снимки, че жената всеки ден влиза във форума да търси - няма и няма :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че знамето е свалено и прибрано от някой съфорумец.

Ако не се обади сам, ще трябва да пращам снимки на персонала за разпознаване.

Ти да видиш... :)

Ти да видиш .. Посмъртно не може го позна персонала, защото беше дегизиран, е те така ..B)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах предвид самоцензурата, бре..... Да няма някой хванал колежка за дупето и случайно попаднал в кадър, другото е ясно :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти да видиш .. Посмъртно не може го позна персонала, защото беше дегизиран, е те така ..B)

Абе казаха те, че го е свалило едно "пълничко момче", ама пропуснаха да кажат, че освен пълничко е и леко недоскив. :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

фотографите не спряха да се самоцензурират, няма ли да се качат снимки, че жената всеки ден влиза във форума да търси - няма и няма :-)

По добре да не ги вижда, че като види какъв подарък искаше да купуваш на тъщата, ще те БАН-не перманентно, ти да видиш ..:tooth:

 

http://media.snimka.bg/s1/1468/029179865.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, няма бе, аз съм като Малкия принц.... Опитомих я, както той - лисицата.... А още в неделя вързах на жената миялната.... От години съм зет като мед.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе казаха те, че го е свалило едно "пълничко момче", ама пропуснаха да кажат, че освен пълничко е и леко недоскив. :lol:

Казах ти аз, че посмъртно не могат го позна, пълнички момчета имаше бол, пък и той мноооого отдавна не е момче, ти да видиш .. ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тази фраза "Ти да видиш" от сериала 7 часа разлика ли е или нов вид модна комуникация?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази фраза "Ти да видиш" от сериала 7 часа разлика ли е или нов вид модна комуникация?

По-скоро второто... :) За повече информация се обърни към агент Колев. :hi:

 

 

Марине, да носиш байряка на срещата при децата, ей... :bg:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казва ли ти някой, не спряха да я повтарят, докато ядат самардала.... и все питаха "Жените тръгнаха ли си"..... почерпена работа :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро второто... :) За повече информация се обърни към агент Колев. :hi:

 

 

Марине, да носиш байряка на срещата при децата, ей... :bg:

Марин оши байряяка,

Кака тури знаака....

 

Няма да го оставим бре, споко. Всичко е прибрано и е под контрол :-) Не сме ние таквиз' хора

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази фраза "Ти да видиш" от сериала 7 часа разлика ли е или нов вид модна комуникация?

Този въпрос показва, че не си комуникирал достатъчно с Колев на срещата, иначе ти да видиш, как щеше да знаеш от къде идва фразата ..

 

 

Марине, да носиш байряка на срещата при децата, ей... :bg:

Аз за носенето, ще го нося, ама ще искам подкуп (ти да видиш) ..:lol: Няма само Валбоса да подкупвате ..:D

Ако няма подкуп, ще има битки :guns: :icon_box: защото историята разказва, че знаме се печели и губи само с битки ..

Другия начин да си спечелиш знаме е някой да си го забрави, но това е друга история ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вярно, че Колев я повтаряше често фразата и тя стана култова в комуникацията. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Агент Колев няма грешка

п.п. Ники, да знаеш, че като обещаеш нещо на габровец той си го търси кат наследство :icon_thumbup:

 

п.п.п. Честит имен ден :drinks:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Аз за носенето, ще го нося, ама ще искам подкуп (ти да видиш) ..:lol: Няма само Валбоса да подкупвате ..:D

Ако няма подкуп, ще има битки :guns: :icon_box: защото историята разказва, че знаме се печели и губи само с битки ..

Другия начин да си спечелиш знаме е някой да си го забрави, но това е друга история ..:lol:

 

Е, то Валбоса мина по този път вече.

На Баните, преди няколко години, клубният постер такаааа си стоеше самотно вързан между два бора,

Като минаха няколко дни, по същият начин почна да се издирва.

И понеже тогава аз го бях спасил/прибрал/ и защитих честа на "знамето" - от тогава започнаха колегите не да ме подкупват, а да изразяват почитта си, де с дамаджанка, де с две...

Като дамаджанката която най-безскрупулно ми бе отнета на ВВ, та и досега проливам сълзи за нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като дамаджанката която най-безскрупулно ми бе отнета на ВВ, та и досега проливам сълзи за нея.

 

Свиквай :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...