Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Спейс Стар не светят мигачи


lyubo1964

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Преди малко паля мицкуто,минавам гордо 2 кръстовища и хоп мигачите отказаха.Пробвам на аварийни ,същата работа.Прибирайки се почти по сумрак набързо прегледах бушоните които предполагах, че са за мигачи и покрай тях и всички останали нямам изгорял.Замирисва ми на реле ама да видим.

Та въпроса ми е ,ако някой е имал подобен проблем или има ел.схема, а най добре ще е ако знае и къде се намира това реле да ми драсне някой ред.

Ако помагача е от Варна има шансове да почерпя бира.

Предварително благодаря на всички направили опит да ми помогнат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси знам че са там предпазителите ама са читави има 3 релета две в хоризонтално най от горе и едно под тах по средата.мисля че е това долното ама не съм сигурен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно то е. Тез релета по принцип трудно горят. Но от вибрациите се прекъсват дирите на платката до спойките. Ако имаш поялник - повтори ги. Или го дай на някой с поялник да свърши тая работа.

Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Преди малко паля мицкуто,минавам гордо 2 кръстовища и хоп мигачите отказаха.Пробвам на аварийни ,същата работа.Прибирайки се почти по сумрак набързо прегледах бушоните които предполагах, че са за мигачи и покрай тях и всички останали нямам изгорял.Замирисва ми на реле ама да видим.

Та въпроса ми е ,ако някой е имал подобен проблем или има ел.схема, а най добре ще е ако знае и къде се намира това реле да ми драсне някой ред.

Ако помагача е от Варна има шансове да почерпя бира.

Предварително благодаря на всички направили опит да ми помогнат.

 

Същото се получава и ако се прецака бутона на аварийните, или кабела се изключи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за бързите отговори.Проблема се оказа счупена контактна пластинка в самото реле.Намерих си подобно германско за 12 лева и всичко е ок:) :icon_thumbup:

Безпроблемно шофиране и да нямате проблеми с колите на всички. :icon_rock:

Редактирано от lyubo1964
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за бързите отговори.Проблема се оказа счупена контактна пластинка в самото реле.Намерих си подобно германско за 12 лева и всичко е ок:) :icon_thumbup:

Безпроблемно шофиране и да нямате проблеми с колите на всички. :icon_rock:

 

Къде намери новото реле?

Имам Паджеро2 и се сблъсках с подобен проблем - не ми работят аварийните. Мигачи има, но като натисна бутона на аварийните, мигача спира.

Опитах да намеря реле в нета, но на оригиналните номера MR252921или MR563835 абсолютно нищо не мога да открия, нито пък някакъв аналог.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр Денислав.Не разбрах от къде си .Релето го намерих в Варна ,посока от лятно кино тракия към пожарната в предпоследния магазин от магазините за части които са наредини там .Имаше го и в последния но трябваше да чакам 1 ден и искаха 17 лева .Моето го купих за 12 лева аналох е .Пише че е германско ,на старото май пишеше австрия.Иначе намерих и оригинално, ама 180 лева.пича вика бягай от нас нямаме евтини:). Както ми описваш твоя проблем, мисля че може и да не е от релето .Моето беше със счупена контактната пластина и нито аварийни нито мигачи имах.Успех с решеването на проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр Денислав.Не разбрах от къде си .Релето го намерих в Варна ,посока от лятно кино тракия към пожарната в предпоследния магазин от магазините за части които са наредини там .Имаше го и в последния но трябваше да чакам 1 ден и искаха 17 лева .Моето го купих за 12 лева аналох е .Пише че е германско ,на старото май пишеше австрия.Иначе намерих и оригинално, ама 180 лева.пича вика бягай от нас нямаме евтини:). Както ми описваш твоя проблем, мисля че може и да не е от релето .Моето беше със счупена контактната пластина и нито аварийни нито мигачи имах.Успех с решеването на проблема.

 

Благодаря за отговора. От София съм, ще трябва да се оправям някак тука. Но това с оригинално реле за 180 лв. ми поизправи косата де :D.

Стискайте ми палци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...