Премини към съдържание

Сваляне на кора на врата


Sashy

Препоръчано мнение

Реших да си затъмня стъклата но не знам как точно се сваля кората на вратата. Утре или в други ден мисля да я разглобя и искам да питам има ли нещо на което трябва да обърна внимание при разглабянето ? Също така ако затъмня задното стъкло после при евентуално сваляне на фолиото ще имам ли проблеми заради реотанчетата по стъклото (ще се накъсат ли) ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш да отвъртиш 5 болта за кората на врата, няма нищо сложно.

Ако искаш погледни тази тема, преди време махах кората за да слагах пищялки и бях документирал със снимков материал, само обърни внимание на това, че съм забравил да спомена за едното болче, което се намира точно зад дръжката за отваряне на вратата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Реших да си затъмня стъклата но не знам как точно се сваля кората на вратата. Утре или в други ден мисля да я разглобя и искам да питам има ли нещо на което трябва да обърна внимание при разглабянето ? Също така ако затъмня задното стъкло после при евентуално сваляне на фолиото ще имам ли проблеми заради реотанчетата по стъклото (ще се накъсат ли) ?

 

 

 

А защо ще махаш корите изобщо :icon_hmm: ..Фолио се слага без да се свалят кори.

Редактирано от atila
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...