Премини към съдържание

Смяна на мека връзка


Препоръчано мнение

Здравейте , налага ми се да сменям меката връзка на Каризма-та ,та може ли някой да ми препоръча читав сервиз ! Благодаря предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте , налага ми се да сменям меката връзка на Каризма-та ,та може ли някой да ми препоръча читав сервиз ! Благодаря предварително!!!

 

Крафт Дружба - проверени многократно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Тоя сервиз още читав ли е ? В смисъл добре ли оправят изпускателната система или се опитват да ментят ... Питам щото темата е старичка от преди 2 години :icon_angel: Трябват ми читави майстори, които знаят какво правят,за да ми прегледат изпускателната система на колата . :mitsu-smiley:

Редактирано от hondata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сервиз още читав ли е ? В смисъл добре ли оправят изпускателната система или се опитват да ментят ... Питам щото темата е старичка от преди 2 години :icon_angel: Трябват ми читави майстори, които знаят какво правят,за да ми прегледат изпускателната система на колата . :mitsu-smiley:

Аз ползвам услугите на един арабин, сервизчето му е в кв. Орландовци на "Първа Българска армия" преди светофара на гробищата. Сменял съм при него меки връзки, добре работи човека. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Арабина в Орландовци (знам ги и двамата, другия е нагоре към Лукоила в една пресечка на дясно).. ужаст, колега защо си го причинил на колата това, сериозно :help:

 

Крафт последно съм ги ползвал преди 2 години и аз но бас ловя че държат ниво все още ..

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Арабина в Орландовци (знам ги и двамата, другия е нагоре към Лукоила в една пресечка на дясно).. ужаст, колега защо си го причинил на колата това, сериозно :help:

 

Крафт последно съм ги ползвал преди 2 години и аз но бас ловя че държат ниво все още ..

Знаеш ги или си им ползвал услугите ?

Мека връзка сложена от арабина ми кара по седем-осем години (при ежедневна употреба на колата). Това ако е ужас !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел от немай къде (само те работеха в Неделя, а заминавахме на море) ходи там именно за мека връзка и някаква тръба май беше , след което падна карантията на пътя, добре че близо до Бургас стана - та на автовоз - в сервиза в Поморие доста се смяха като видяха какво и как е правено...

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой ходил някъде, сменили му нещо ама не ясно какво... и т.н. звучи несериозно. Ако имаш личен опит за такава услуга просто го сподели. Аз имам личен опит и ползвам услугите му повече от 10 години и съм доволен. Препоръчвал съм го и на мои познати които също са оставали доволни.

Иначе сервизи бол и малки и големи, всеки сам решава къде да ходи но занаятчиите (в малките сервизи) обикновено работят по-добре за разлика от голените сервизи, там отговорността за качеството на ремонта се размива и прехвърля. (Мое мнение)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...