Премини към съдържание

Mitsubishi Lancer 1.8 16v 136hp vs Opel Astra GSI 150hp


Guest lancer_dohc

Препоръчано мнение

Според вас коя кола бие на 400м и с колко :)

 

Зависи кой го кара... :)

Като си от Габрово, вземи се обади за по кафе, да се видим...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би хлопела. Зависи и колко катъра са му избягали де. Може и преди това да изкорени някое дърво (виждал съм).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено Опела, защото ръждата е отнела поне 20% от теглото му, т.е. олекотен е! :D

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според вас коя кола бие на 400м и с колко :)

Аз съм го мерил обаче с Колт 1.8 140к.с., зависи много от това дали някоя от колите има жокери. При сток състояние колта бие с малка разлика. Като се има предвид, че лансъра е по-тежък мисля, че или ще е кантар или ще падне. Ако опела не е в добро състояние ще го прескочиш :icon_thumbup:

Редактирано от kuncata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го мерил обаче с Колт 1.8 140к.с., зависи много от това дали някоя от колите има жокери. При сток състояние колта бие с малка разлика. Като се има предвид, че лансъра е по-тежък мисля, че или ще е кантар или ще падне. Ако опела не е в добро състояние ще го прескочиш :icon_thumbup:

Мерси за инфото.. :) твоя Колт сток ли е ?
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото.. :) твоя Колт сток ли е ?

Ако броим генерацията, значи не е сток :), мотора е стоков. Познаваш ли си колата, доста зор ще дадеш на това ХЕ. За Колт-а бих казал, че върви повече от ХЕ, но Колта е по-лек от Лансъра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Омръзна ми от тези тинейджърски теми....

Направо бих я затрил, но съм употребил алкохол - и да речем, съм по-толерантен.

.................................

Айде ако обичате, се дръжте по-зряло и спрете с тези инфантилски сравнения........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що бе, темата ме връща към келеметорските ми години ... когато олекотявахме маховиците на всеки Опел който е 2,0 двигател :)

 

Имаше случай на летището в Долна когато идваха само със шофьорска седалка + табло и само 10литра гориво в резервоара :D

 

Опела ще бие в случая ако и двете коли са сток!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Омръзна ми от тези тинейджърски теми....

Направо бих я затрил, но съм употребил алкохол - и да речем, съм по-толерантен.

.................................

Айде ако обичате, се дръжте по-зряло и спрете с тези инфантилски сравнения........

Е, че то тук не само 'пенсионери' има. Има си и тинеиджъри..., а до колкото сравнението... няма ли сравнение няма и градация :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...