Премини към съдържание

Трябва ми спешно.!ВАРНА


Препоръчано мнение

Здравейте на всички от форума на Мицубиши! Харесах си една Каризма от Варна и утре ше ходя да я погледна. Ще ходя е меко казано, щото съм от Пловдив :) . Затова ми трябва спешно място във Варна където да се закачи на компютър Каризма 1.6 103к 2003г. Само да не е в сервизи и представителства, които имат общо с Балкан Стар или самия балканстар( лични съображения) !!! Много ще ми бъде отполза някой ако сподели някой добър сервиз за тази кола! Благодаря ви предварително!

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз Йоан - Слави. НА обрщача на 13-ти номер, горе на околовръстното, До "Вива" центъра.

GSM: 0895616479.Има тестер за нашите диаманти и ще ти свърши работа.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ти препоръчвам тоя сервиз "Йоан-Слави" аз не съм доволен.

Чувал съм добри коментари за "Bosch - Цоков"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ти препоръчвам тоя сервиз "Йоан-Слави" аз не съм доволен.

Чувал съм добри коментари за "Bosch - Цоков"

 

 

Аз пък съм доволен от Сервиза. Сменял съм съединител там, и не една безплатни консултации са ми дали. Слави е изключително отзивчив и търпелив. Би било добре да споделиш от какво точно не си доволен Павлине.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години ми се бяха скъсали тръбите за спирачките на задните колелета. Закарах му я и му казах да сложи цели тръби защото не искам да са снаждани (запоявани). Аз имах медна тръба 6 мм. (каквато и той сложи) на парчета от по 3 метра, ако ми беше казал поне, че ще ги запоява щях да му закарам материали. Малко и цифроман си пада. Пък и разни други случки е имало с една колежка от клуба. :mitsu-smiley:

 

Това си е лично мое мнение. Това е историята ми Емо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има право на мнение разбира се, просто е хубаво да се споделят факти :) Относно тръбопроводите, ако ти се наложи ползвай услугите на Хидро-маркет (до мебелна палата). Правят маркучи и тръбички по поръчка, и тези за спирачките не се правят от медни тръбички...

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...