Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Джанти за Carisma 1,9 Tdi


rufy

Препоръчано мнение

Здравейте,

и аз от скоро сам с тази кола 1,9 TDI 1999г. и трагнах ад си търся железни джанти 15" за нея, тъй като в момента сам с 15" само че алуминиеви а ми се иска зимата да карам с железни. Търся 15" защото имам чисто нови гуми 185/65/15 и а в момента карам с летни 205/60/15. Ако някои може да каже каде да потърся ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно наистина е трудно намирането на такива джанти, днес обиколих доста места (поне 15) и няма никаде и всеки ми казва че шанса ми е минимален. Вариант било да си поръчам нови, ама е доста солено :(. И все пак ако някои може да помогне много ще сам благодарен (15" железни)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

и аз от скоро сам с тази кола 1,9 TDI 1999г. и трагнах ад си търся железни джанти 15" за нея, тъй като в момента сам с 15" само че алуминиеви а ми се иска зимата да карам с железни. Търся 15" защото имам чисто нови гуми 185/65/15 и а в момента карам с летни 205/60/15. Ако някои може да каже каде да потърся ?

според таблицата която колегата BAlexandrov е дал в една от темите джанти би трябвало да ти станат от VAUXHALL(OPEL) астра,вектра,калибра,агила или иначе казано твоите са със следните размери 4х100/35-42/56 А ОТ ОПЕЛ са 4х100/35-42/56.5 имат полвин мм. разлика в централния отвор който не би трябвало да е от значение успех в търсенето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10х много поне разбрах от какво стават джанти и какви размери трябва да търся.

 

P.S. Продалжавам да търся

Само не бързай да купуваш, защото твоите най-вероятно са с размер ф114.3 на диаметъра, на който са разположени отворите за болтовете....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

според таблицата която колегата BAlexandrov е дал в една от темите джанти би трябвало да ти станат от VAUXHALL(OPEL) астра,вектра,калибра,агила или иначе казано твоите са със следните размери 4х100/35-42/56 А ОТ ОПЕЛ са 4х100/35-42/56.5 имат полвин мм. разлика в централния отвор който не би трябвало да е от значение успех в търсенето

 

Този половин милиметър има голямо значение.В никакъв случай не се хващай на това,ако ти предлагат такива че ще се видиш в приключение после.Просто не стават,въпреки че е половин милиметър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе наистина трябва да се спазят мерките за джантите, половин милиметър, но все пак си е разлика. Ако не си намериш железни, защо не си купиш някакви евтини алуминиеви. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Наистина е адски голям проблем с тия джанти 114,3 за Carisma. Не знаете ли от каква друга кола биха станали желзните джанти за Carisma-ta? Ще ви бъда благодарен, ако някой даде съвет!

Поздрави от Ст. Загора...

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо търсиш 114,3 ?

Защото Каризмата му сигурно е като твоята-ГДИ ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

моята каризма е 1.8 16в 115 к. с. 1997г искам да попитам дали ще станат 15ки джанти с гуми 205/60/15

ако има колега които е пробвал да даде акъл дали ще стане

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги доколкото знам има каризми с 4х100 но по масовите са с 4х114. Относно джантите, ако търсиш 4х114 железни ще е по-трудно, отколкото 4х100.

П.С. Продавам 4х114 17 АЕЗ с гуми 650лв. При интерес на лс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...