Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Помощ Space star със ангренажна верига


Препоръчано мнение

Здравейте, нов потребител съм и кандидат купувач на Спейс стар 1.3, август 1999г. Моля за съвет, харесах едно Мицубиши, което на пръв поглед е перфектно, но ме притеснява факта, че му свети лампата на аербега и момчето от салона каза, че не било със ангренажен ремък а със верига...? Рових се из форума, обаче не срещнах мицубиши със верига. Има ли такова и ако да, какви са отзивите за него. От Варна съм, ако може да ми препоръчате кадърен майстор на който да се доверя, понеже сме си патили от некадърни такива. Благодаря предварително!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов потребител съм и кандидат купувач на Спейс стар 1,3 ,август 1999г.Моля за съвет, харесах едно Мицубиши което на пръв поглед е перфектно, но ме притеснява факта че му свети лампата на аербега и момчето от салона каза, че не било със ангренажен ремък а със верига...?Рових се из форума , обаче не срещнах мицубиши със верига.Има ли такова и ако да какви са отзивите за него.От Варна съм, ако може да ми препоръчате кадърен майстор на който да се доверя , понеже сме си патили от некадърни такива .Благодаря предварително!

С ангренажен ремък е и щом се опитва да те излъже за това най-вероятно те лъже и за друго. Колега бъди вниметелен с тази сделка.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов потребител съм и кандидат купувач на Спейс стар 1.3, август 1999г. Моля за съвет, харесах едно Мицубиши, което на пръв поглед е перфектно, но ме притеснява факта, че му свети лампата на аербега и момчето от салона каза, че не било със ангренажен ремък а със верига...? Рових се из форума, обаче не срещнах мицубиши със верига. Има ли такова и ако да, какви са отзивите за него. От Варна съм, ако може да ми препоръчате кадърен майстор на който да се доверя, понеже сме си патили от некадърни такива. Благодаря предварително!

 

 

Лампата свети ,а аербега как е?И от какво е светнал? Дали не е имало удар и да е замаскиран ? Защо не се обърнеш към някой от Варна с такава кола в форума или в познат сервиз ? Но продавача определено е съмнителен или некомпетентен . :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лампата свети ,а аербега как е?И от какво е светнал? Дали не е имало удар и да е замаскиран ? Защо не се обърнеш към някой от Варна с такава кола в форума или в познат сервиз ? Но продавача определено е съмнителен или некомпетентен . :icon_hmm:

 

Лампата свети и от прекъснати кабели под седалката или най-чести при Space Star-те от грешка. Space Stara-а иначе не е с верига, да си го знаеш! :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Варна съм, ако може да ми препоръчате кадърен майстор на който да се доверя, понеже сме си патили от некадърни такива. Благодаря предварително!

 

Здравей колега. Имаш ЛС (лично съобщение горе пликчето в дясно)

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...