Премини към съдържание

Шарнир за предно окачване на SPACE STAR 1.9 DID


Препоръчано мнение

Здравейте,имам проблем с предницата,по-точно скърца,смених биалетките но,пак се чува леко скърцане. Миналата година заради шарнирен болт смених целия носач,оказа се че болта който намирам е с гайка,а моят е със засечка (не мога да го обясня по-точно) който разбира ще се сети . Въпроса ми е,дали има само болтове като за моя модел или винаги ще сменям носача заради него ? Моля ако знаете къде има подходящите части,напишете ми адрес или телефон,където да мога да проверя . Забравих да спомена годината на производство 2004г. Благодаря !

Редактирано от ilia_67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е,дали има само болтове като за моя модел или винаги ще сменям носача заради него ?

 

На този въпрос и аз бих искал да чуя мнения, но до колкото аз знам шарнира е на шлици и е много трудно да се избие и да се набие новия без да се изкриви носача, но има колеги който са успявали. Всеки си преценява как да обслужва автомобила. Но според мен са доста здрави и веднъж сменен носач (със хубав по възможност японски) скоро няма да Ви се наложи да повтаряте процедурата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, писали сме вече няколко теми по този въпрос. Предлагат се вече само шарнирите. Цената им е около 35 лв за брой. Избива се стария, набива се новия и се законтря със зегерка :rolleyes:

Ако не можете да намерите такива шарнири пишете ми на лично.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е,дали има само болтове като за моя модел или винаги ще сменям носача заради него ? Моля ако знаете къде има подходящите части,напишете ми адрес или телефон,където да мога да проверя . Забравих да спомена годината на производство 2004г. Благодаря !

Да, има болтове за твоят носач .. Имам го даже в наличност на СИДЕМ, 30 лв. му е цената ..

Ако те интересува, пиши на ЛС ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...