Премини към съдържание

Vin Декодер


Препоръчано мнение

Да ама не. Сигурно ми е много нов VIN-а. :confused1:

Аз тази сутрин го ползвах. Явно повредата не е по трасето, а във вашият тАлАвизор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ама не. Сигурно ми е много нов VIN-а. :confused1:

 

Да не се отваря страницата и да не декодира номера са рзлични неща.

Ако искаш помощ, ще трябва да си по-описателен, ако не просто последните 6 мнения само пълнят безмислено темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отваря страницата и се появява таблица.

Над нея има поле за попълване на VIN-а, но след попълването и натискането на бутона, таблицата изчезва и след няколко секунди отново се появява без никакъв резултат. Затова съм писал, че може да е много нов VIN-а и да не го дешифрира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, може да е грешен, може да не го пишеш правилно....

 

Напиши си VIN-a, напиши за какъв автомобил е, какво искаш да разбереш от него...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отваря страницата и се появява таблица.

Над нея има поле за попълване на VIN-а, но след попълването и натискането на бутона, таблицата изчезва и след няколко секунди отново се появява без никакъв резултат. Затова съм писал, че може да е много нов VIN-а и да не го дешифрира.

 

Абсолютно си прав. Във въпросната таблица най-новия Лансър за който има информация е '2003. А в другия линк http://www.dsmgarage.ru/mmc.html е написана същата година :

 

Доступна информация о 20 516 472 автомобилях (317 807 модификаций), выпущенных до марта 2003 года.

 

Явно са спрели да обновяват декодерите с новите модели :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...