Премини към съдържание

Купувам Галант след фейслифта


Препоръчано мнение

Колеги, нуждая се от по-голяма кола за комфортно пътуване на дълги разстояния, предпочитам да е Галант след 1999г, с двигател 2,4 GDI или 2,5. Като може да са газифицирани, може и да не са, държа да е с бежова кожа и седан, общо взето съм отворен за предложения, в никакъв случай не ми предлагайте с дясна дирекция, тел. за контакт 0877967943 Трифон. Плащам в брой или предлагам бартер за моите два автомобила, пуснал съм само единият:

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11335099952799774&f1=details

 

Много е правено по колата, като дефакто е чисто нова, ремонт на двигателят, скоростната кутия е с нови лагери и семеринги, предната ходова част е също ремонтирана, климатикът работи безупречно и музиката е на ниво, цената остава такава и за бартера, като естественно е предвидено и доплащане и от моя страна:)

 

Втората е Сузуки Витара 1993г, с много сериозен оптичен тунинг, автомобилът досега ми е излязъл около 8000лв, може да се видят снимки и история за него в офроуд форума:) По-късно ще добавя линк със снимки, балгодаря за вниманието, успех на всички:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега няма да те разочаровам много ама 2.4GDi трудно ще намериш с газ :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега няма да те разочаровам много ама 2.4GDi трудно ще намериш с газ :icon_dance:

 

Както съм писал по-горе, не държа на нея и много добре ми е известно защо:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.snimka.bg/?album;aid=678664

Малко снимки на витарката, за парите няма смисъл да коментираме, ако човекът насреща си поддържа колите както мен мога да дам и повече, на другите нито лев, дори и да е евтино. За градът също не е важно, важно е колата да ми хареса, иначе живея в Пловдив:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

аз продавам моя галант 1999г. 2.4-150 коня ,като техническо състояние е добра сама където има външни забележки.Колата се намира в Русе

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предложението не е лошо, но без снимки няма как да го оценя, пуснете ми линк на лично със снимки и цена. Отделно ще опиша и предпочитанията ми, но те не са задължителни, имам време, тъй като трябва да се освободя от някой от автомобилите си:)

 

1. Галант след фейслифта, няма нужда да оточнявам:)

2. Двигател 2,4 или 2,5 като вторият е за предпочитане, ГИ е предимство:)

3. Кожен салон-бежов, но в краен случай и черен става:)

4. Без опити за измами и замаскирване на недостатъци и болежки, отдавна се занимавам с автомобили:)

5. БЕЗ цвят ЧЕРВЕН, други подобни гами може:)

 

Благодаря за вниманието и успех на всички:)

Редактирано от trent
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...
  • преди 2 седмици ...
  • преди 3 седмици ...
  • преди 3 седмици ...

Здравейте, за много години, живи и здрави. Колите, които предлагам на бартер ги продадох отдавна, търсенето за галант остана на заден план, тъй като може и да нямам нужда от него на този етап. Но ако попадне нещо подходящо ще се замисля определено:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...