Премини към съдържание

Моля за съвет, колеги от София, за тази кола!


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги!

Става въпрос за следната ОБЯВА , понеже съм от Ст. Загора дали да се разходя само за тази кола до София...

Ако някой вече я е виждал ще съм благодарен да сподели мнение.

Понеже ми предстои разширяване на Мицу-семейството с още едно и вече с поставения Газов инж. е добре дошло за Нов внос.

А и цената е поносима.

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif колебанието е и между Mazda Premacy , странно не видях да продават Газифицирани такива.. може би не им понася гасчицата ;)

евентуално Hyundai Matrix

Благодаря предварително!

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

евентуално Hyundai Matrix

 

Здравей колега. Форума на хюндай е на светлинни години назад спрямо отзивчивият на Мицку. Когато се оглеждах за нова кола (миналият Май) ми бе грабнала около Хюндай Матрикс но дизел. Оказа се че 1.5 CRDI е само 3 цилиндъра, неуравновесен и има силни вибрации при гасене. Тествах един и продавача вика ако всичко (без високо отделящият съединител) ми е харесало да си стиснем ръцете и ще намали 200 лв, колко да струва един нов. Колко ли? Оказа се че е от демферните сменящ се с маховика и да приготвя към 1600 лв. Питах във форума на хюндай за отзиви, какво, що, части, поддръжка, майсторите познават ли този модел или само трябва да ходя до IND комерс и супорта мога да кажа че е почти нулев. Ако влезна отново във форума им, ще видя моята тема че е една от последните. Бензиновите им двигатели са 4-цилиндрови, но разхода им е убийствен - към 12/100км.

Поздрави :icon_n_king:

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм я чувал тази авто къща. Мисля, че ни трябва кола, която е газифицирана в чужбина. На запад хората си газивицират колите, зада ги карат много около 250-300к км. Съмнения имам и за пробега на автомобила от обявата. Най-добре ако ще я газифицираш да го направиш лично. Имаш и гаранция на уредбата. Но ти си решаваш. Успех в търсенето. :good: В мобилето има от днес нова обява, колата е тъмно зелена. Цената ми се вижда прилична, е няма музика, но това е повод да се пазариш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...