Премини към съдържание

Въпрос за тегличи


Препоръчано мнение

Имам възложена бойна задача в мирно време - да намеря теглич за Вовлвото на сестра ми. Изрових мобиле-то, не видях волво с теглич. И тъй като базите на колите са сходни, правят ги в един завод - ми мина през ума да ви питам - дали няма да пасне от Каризма, дори да се налага малко преправяне - той ще си го направи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без преправяне няма как да пасне,Волвото е комби все пак.В Холандия 90% от V40 са с тегличи.Тук ги свалят,хем автомобила не е "зорен",хем вземат някой лев за теглича отделно.Така че мисията е възможна.Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама не..... Прозвъних повечето обяви за В40 на чассти - не са чували за теглич. Огледах и обявите за цели коли - и там не нанерих теглич....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама не..... Прозвъних повечето обяви за В40 на чассти - не са чували за теглич. Огледах и обявите за цели коли - и там не нанерих теглич....

 

Колега провери Волво форума .

Също така и ЕМ комплект 33 би трябвало да имат нови . От там можеш да вземеш мерките и да ги сравниш с тези на Каризмата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...