Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Спортен филтър за Lancer


nitram

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

искам да ви питам има ли смисъл да си слагам спортен въздушен филтър на колата. Какви са плюсовете и минусите? Ако си сложа бихте ли ми препоръчали някакъв. Двигателя е 4G13, 1.3 cc, 12V, 75Hp и карам колата на газ. Благодаря ви предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

искам да ви питам има ли смисъл да си слагам спортен въздушен филтър на колата. Какви са плюсовете и минусите? Ако си сложа бихте ли ми препоръчали някакъв. Двигателя е 4G13, 1.3 cc, 12V, 75Hp и карам колата на газ. Благодаря ви предварително :)

 

За мене е напълно безсмислено да го правиш.Аз на предишния галант имах и + беше 4е издаваше по-хубав звук на мотора :D а - беше че почна да ми харчи с по един два литра повече, :mad: нека и другите си кажат мнението но аз повече няма да си сложа :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да това и на мен ми го казаха че ще се вдигне разхода малко. Ама аз си карам на газ и така или иначе ми харчи малко. Другото което разбрах е, че спортния филтър се сменя по рядко и от тая гледна точка можеш да спестиш доста пари. Сега примерно на 5000 км трябва да си купя нов обикновен, а спортния издържал уж 100 000 км. А и другото което ми казаха е, че се покачвала малко мощността на колата. Не знам всички тия неща колко са верни са това се допитвам да вас :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въобще няма смисъл при твоя двигател,още повече щом караш на газ.Парите за филтри ще ги дадеш да сипваш газ и резултата в мощността ще е незабележим.

:D На двигателя ти не му трябва въздух,трябва му обем :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

искам да ви питам има ли смисъл да си слагам спортен въздушен филтър на колата. Какви са плюсовете и минусите? Ако си сложа бихте ли ми препоръчали някакъв. Двигателя е 4G13, 1.3 cc, 12V, 75Hp и карам колата на газ. Благодаря ви предварително :)

Човече, щом искаш да спортуваш, защо караш на газ? Спорта и пропан- бутана нямат допирни точки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човече, щом искаш да спортуваш, защо караш на газ? Спорта и пропан- бутана нямат допирни точки :)

 

Е не...не е въпрос за спорта :) макар че всеки като види колата и си мисли че е ебаси бегачката :icon_box:

Просто ми казаха че с ваздушния филтър е по-рентабилно - купуваш си 1 (е вярно че е малко по-скъп) и след това си го чистиш и си го слагаш пак :) интресувашеме дали си струва инвестицията, но като гледам май е по скоро въпрос на гледна точка и предпочитание :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е не...не е въпрос за спорта :) макар че всеки като види колата и си мисли че е ебаси бегачката :icon_box:

Просто ми казаха че с ваздушния филтър е по-рентабилно - купуваш си 1 (е вярно че е малко по-скъп) и след това си го чистиш и си го слагаш пак :) интресувашеме дали си струва инвестицията, но като гледам май е по скоро въпрос на гледна точка и предпочитание :)

Не знам дали е малко или много по- скъп, но със сигурност цената на спрея с който се почиства и честотата на почистване няма да те зарадват :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е да си караш колата в оригиналното изпълнение!

Със сигурност няма да усетиш разлика в двигателя.Аз по тази причина не си сложих и АГУ.Любопитно ми е колко харчи газ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...