Премини към съдържание

Някои въпросчета за lancer 08 Did


Xenon86

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги да се похваля и аз от 5-6 месеца съм горд собственик на lancer 08 2.0 did instyle купуван втора ръка от бг на 100 к км. (като е купен в бс и е каран тука предимно извънградско). Въпроса ми е следния гледам, че в книжката пише, че ангренажния ремък, ролките и другите ремъци се сменя на 120 к и искам да питам дали някои ги е сменял и колко парички излиза това удоволствие.

П.П. И искам също да попитам дали мукавата отзад на резервната гума ви тропа, защото моита изключително много тропа(все едно се визя на каруца) а много ме дразни това тропане.

П.П. 2 Мога ли и от къде да разбера дали моя Lancer има този филтър за сажди?

Редактирано от Xenon86
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми моя го има :) и твоя значи го има :)... DPF филтър :)... колата ми е абсолютно същата като твоята :) и отзад не ми тропа :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги да се похваля и аз от 5-6 месеца съм горд собственик на lancer 08 2.0 did instyle купуван втора ръка от бг на 100 к км. (като е купен в бс и е каран тука предимно извънградско). Въпроса ми е следния гледам, че в книжката пише, че ангренажния ремък, ролките и другите ремъци се сменя на 120 к и искам да питам дали някои ги е сменял и колко парички излиза това удоволствие.

П.П. И искам също да попитам дали мукавата отзад на резервната гума ви тропа, защото моита изключително много тропа(все едно се визя на каруца) а много ме дразни това тропане.

П.П. 2 Мога ли и от къде да разбера дали моя Lancer има този филтър за сажди?

 

За да си 100% сигурен относно DPF филтъра, пиши ЛС на Miroslav с номера на шасито ти и той ще ти го провери.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, а на мен ми тропа :-) Тези дни ще пробвам обезшумяването й. Купих кече за над мокавата, а за под нея още не съм решил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Дино. Мисля си, че имам такъв филтър, защото отзад аспуха ми е като на бензинова(чистичък беличък без грам омаслено ;)) А наборе ;) тук четох в една тема ,че доста проблеми правел този филтър, ти ли си този които се оплакваше от него.

Kesten относно тропането на мен ми казаха едно двойно лепещо по ръба на дупката за резервната гума и ставало( на едно старо паджеро така го бяха направили) а на мен ми тропа повечко ,защото мокета ми е разлепен от самата мокава и за тва подскача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, за първи път го виждам, но ме заинтригува. Купих кече 6мм 1х1,7м за 90лева и смятам да го нарежа за в/у мокавата. Хем ще й тежи, хем и ще е по-тихо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста грамотно е направено! Евала! Има ли ефект? Ти ли си майстора, за да знаем към кого да се обърнем и на каква цена?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, нито колата е моя, нито аз съм го правил :), колата е на LiX, който до едно известно време бе член на този форум, но вече не /за съжаление, в момента слага турбина на неговия Лансър и проекта е доста интересен/, а монтажника май е Досев, ама не съм много сигурен, който иска ще го свържа с Ликса и той ще му помогне, като му сподели какво е купил, как се прави, трудно ли е, не е ли, какво се сваля и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...