Премини към съдържание

Нови клубни якета, елечета, тениски


Препоръчано мнение

Бачо, а аз моа ли да си поръчаам :rolleyes: :tidavidish:

Елек ли бре?...май си на 4 ХЛ?! Казваш и поръчвам :)

 

Поръчани за хондата елек 4ХЛ - 1бр и блузон 4ХЛ - 1бр :good:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 236
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Дойдоха и моите блузки :) Материята и на двете е много хубава и приятна, изглеждат добре направени. Само :icon_blush: ....следващият път ще си поръчам XS, за да мога да ги нося пред хора :icon_thumbup:

post-5466-089457800 1357809858_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така. Поради явно несъответствие специално на новите тениски тип Лакоста и блузоните трябва да е ясно, че размерите не са подходящи за жени. Моля, споделяйте обратна информация, за да се знае :rulez:

Също така напомням, че спортните ризи са с 1 номер по - големи от колкото нормално носите! Според мене и те са неподходящи за жени.

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е какво толкова, колежката Хрис_вн изглежда супер дори и в двойно по-голяма блуза http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудна блуза, много благодаря!

Вече за следващият път ще знам как са размерите.

На тебе стана ли ти поне :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко дълга, но е БОМБА! :)

Значи, първоначално не бяха с такива размери, като дължина, но по моя молба отпуснаха още по 2см от ръкавите и от самата блуза, защото след пране материала леко се свива, така, че мисля, че ще ти легне идеално след 1-2 пранета :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече е в пералнята. :)

Дори и леко дълга, пак ще я нося! Очарован съм от изработката, а и самата материя е много приятна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

няма бре, ще ти дойде на размера, блузите са много хубави и здрави, но след като пробваха моята няколко човека така решихме да ги удължим малко, по - добре е :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,ако събираш хора за нови поръчки брой и мен с една тениска тип Лакоста в размер XXL .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Гледах сайта дето сте оставили .Там има и суитчери с качулки такива правите ли и каква цена са ?А тениските в други разцветки има ли ги?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Засега се ангажирам само със сегашните модели. Предстои направата на зимно яке. Като стане готово ще пусна снимки!

 

@Ники, готов си :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Илийка, предлагам да направим една фото галерия към форума с предлаганите артикули, за да могат хортата по-лесно да се ориентират.

Поръчай ми едно поларено за мене.

Размера го знаеш.:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Боса и жоро.и са готови.

 

п.п. Светльо, нямам против да се направи една тема с всичките дрешки, като за всяка ще сложа колкото мога подробно пояснение въз основа на информацията, събрана досега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Илийка, предлагам да направим една фото галерия към форума с предлаганите артикули, за да могат хортата по-лесно да се ориентират...

По модел на друг форум може да се направи отделна страница и там да си гледа всеки актуална информация и да си поръчва... (може да се измисли на определени срокове да има поръчки за да се събират бройки).

Тази тема е вече 9 страници (116мнения), преди това има и стара от предишните поръчки... При положение, че потребителите не може да си редактират мненията (основно първия пост) става много объркващо да се държи актуална тема за подобно нещо и темата става супер дълга и объркваща - кои точно продукти се поръчват в момента :(.

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По модел на друг форум може да се направи отделна страница и там да си гледа всеки актуална информация и да си поръчва... (може да се измисли на определени срокове да има поръчки за да се събират бройки).

 

Според мен със страница нещата ще се оскъпят (все пак трябва да се плаща за поддръжка ).Не ли по добре да се направи профил в някой от сайтовете за пазаруване ,да се сложи линк на видимо място в сайта и така.Съгласен съм с мнението ти за дати за поръчка, примерно на 10 и 25 число от месеца да се пуска поръчка ,но там най добре Илийката да си каже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тцъ, нищо няма да излиза от тоя форум. Прави се една тема с моделите, цената и поясненнията към модела и се заключва. Така хората ще могат да видят какво - що без да се натрупва информацията!

Тази тема си остава за поръчки, освен ЛС и коментари. Туйто :rulez:

Ако някой му се занимава да поръчва, взема, праща дрехи, да си прави, никой не му пречи. Но логото, което е на гърбовете ни е запазена марка на МИЦУБИШИ ФЕН КЛУБ БЪЛГАРИЯ :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тцъ, нищо няма да излиза от тоя форум. Прави се една тема с моделите, цената и поясненнията към модела и се заключва. Така хората ще могат да видят какво - що без да се натрупва информацията!

Тази тема си остава за поръчки, освен ЛС и коментари. Туйто :rulez:

Ако някой му се занимава да поръчва, взема, праща дрехи, да си прави, никой не му пречи. Но логото, което е на гърбовете ни е запазена марка на МИЦУБИШИ ФЕН КЛУБ БЪЛГАРИЯ :rulez:

 

Ок ,ти си знаеш най добре,все пак ти си се занимаваш с тези неща за което :good:

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок ,ти си знаеш най добре,все пак ти си се занимаваш с тези неща за което :good:

 

Да бе знае той, има време да научи :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямах в предвид да се ползва чужд магазин и да се плаща на някой за което... камоли да е в друг интернет адрес... Имах в предвид под страница на на мицубиши пак в същия домейн. Линка който показах явно се вижда че и списъка и поръчките са си вътре в страницата на клуба... а как точно ще се направи има много варианти някой от които са готови и им трябва леко преправяне.

Друг удобен вариант и най-лесен според мен е да се дадат права на човека, който се занимава с това да си едитва постоянно темата и държи актуална информация в първото мнение (снимки, описание, цени, начини за поръчка и плащане и т.н.) :)

 

Съответно това с списъците може да се приложи и за стикери за прозорците и лепенки за номерата и всичко подобно.

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Илйка, днес си взех блузката ,супер е:

http://img707.imageshack.us/img707/9199/micubluza.jpg

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...