Премини към съдържание

Безплатна проверка на вашето Мицубиши


Препоръчано мнение

Аз минах в Пловдив. Също бяха минали само няколко коли, а аз като бях нямаше никой друг.

Браво на "Балканстар" - наистина добро начинание, защото се запознах с приемчика и техника които ми гледаха автомобила и видях че са свестни и заслужаващи доверие :icon_thumbup: Подходиха с уважение към мен и автомобила :good: Такива прегледи са много необходими защото се получава че ходим в сервиз само при проблем и там гледат само този проблем, а подобен общ преглед си е необходим за да сме наистина сигурни че всичко е наред B)

Та след пълния и подробен преглед се оказа че.... нищо му няма :icon_angel: Регулираха фаровете, прегледаха окачване, тест спирачки, амортисьори, антифриз, алтернатор...абе всичко :D

Само май се заформя в начален стадий теч от водната помпа. Не можах да разбера цената обаче защото имаше един друг /освен горните двама/, който освен че плямпаше глупости не можа да ми каже цена за едното, което го питах, а за водната помпа търси половин час в CAPS и накрая ми изтърси че нямали данни за толкова стар автомобил - казах му да ми се беше обадил да му донеса съответния диск /очевидно не беше работил със системата/ :icon_bye:

 

В крайна сметка - браво на Балканстар - необходимо е подобно сближаване с нас /клиентите/ и най-доброто е да е по такъв хубав повод и внушаващ доверие начин, а не както обикновено по необходимост и свързано с неприятности и пари :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да наистина и аз съм доволен от обслужването и отношението на хората от Балкан Стар - изключително учтиви и с много обяснения към желаещите откъм въпроси клиенти /имам пред вид нас членовете на клуба ни/. Те ни вкараха в сервиза колите, но след това ни допуснаха до колите ни и ни обясниха всичко нагледно и показно къде, как, какво... Та между другото двамата с Боян разбрахме, че по магазините продават антифриз "МЕНТЕ". След като ни измериха температурата на замръзване на охладителната течност се оказа, че е много по-различна от тази, за която я продават. Аз например купих 5 литра на -36градуса, а се оказва, че сега е -10градуса, по същата логика неговата е била -42, а сега му е -16 :icon_doh: . Направоооооо - внимавайте какъв антифриз си купувате и от къде :icon_confused: Още веднъж БЛАГОДАРНОСТИ на Балкан Стар.

P.S. - между другото разгледахме и новото Паджеро - направо нямам думи - много еееее..., абе :first: е

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз например купих 5 литра на -36градуса, а се оказва, че сега е -10градуса, по същата логика неговата е била -42, а сега му е -16 :icon_doh: . БЛАГОДАРНОСТИ на Балкан Стар.

Направоооооо - внимавайте какъв антифриз си купувате и от къде :icon_confused:

Аз преди два месеца като сменях маркучите и долях 2-3 литра концентрат на Приста от Петрол бензиностанция /защото ми беше най-близо и единствен избор/ и сега го замериха че е -40 B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз отидох,прегледаха го(на Резбарска№5). Колтчето ми е без забележки но имам малък теч на масло.До тук добре,частите ми излязоха около 40 с ДДС SUPER,но като ми казаха колко ще ми взамат за работа направо :lol: щях да се гръмна! 500 лв за работа!!!!!!!!!!!!!6 часа за това 8 часа смяна за онова,абе тия хора си мислят че парите ги печатам аз,а не БНБ!!!!Отидох при едни приятелчета и ми обявиха 130лв! Вярно че тяхния сервиз не е на РОТОЛА но все пак парите са си пари,нали!!! :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приста или Lemfhurer /не си спомням как се пишеше/ ! Тези насипните са малко измислени! Мой познат работеше на една бензиностанция беше схвананал трик как да развива шишетата и след това доливаше вода- това го правеше и с антифриза и с течността за чисатачките!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Балкан Стар, радвам се че са били от полза. :icon_thumbup: Наистина е важно да се сближават с клиентите. Така или иначе няма кой знае колко много :mitsu-smiley: в БГ, та хората запознати с марката е важно да не се отказват от нея, заради неуредици с дилъра, например.

 

jorgovg - внимавай с такива приятелчета. Да не стане да платиш и на двете места накрая.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Балкан Стар, радвам се че са били от полза. :icon_thumbup: Наистина е важно да се сближават с клиентите. Така или иначе няма кой знае колко много :mitsu-smiley: в БГ, та хората запознати с марката е важно да не се отказват от нея, заради неуредици с дилъра, например.

 

jorgovg - внимавай с такива приятелчета. Да не стане да платиш и на двете места накрая.

 

 

На жената баща и ходи при тях от поне 5г(има Паджеро). и си вършат работата перфектно. + това съм ходил няколко пъти при тях и съм много доволен,нямам проблеми! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен. Много добре се държаха хората-любезни,добре ти обесняват за всички проблеми,които са намерили, даже и вътре в сервиза ме пуснаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...