Премини към съдържание

Разлика между инжекторите


TKolev

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,интересува ме дали има разлика м/у инжекторите на двигатели 1.6 90кс ,1.6 99кс и 1.8 115кс? Дали са взаимно заменяеми? Какъв цвят са оригиналнити инжектори?

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на valboss за отговора.Интересувам се за инжекторите (не просто от любопитство) ,а защото ,като си купувах колата собственика ми каза ,че са сменяни инжекторите от каризма с повече к.с..Затова и не знам сега дали моите са оригинални, много трудно се намират инжектори в нета на едно място намерих за 1.6 зелени, на друго място оранжеви като моите.Затова питам колеги с 1.6 двигатели какъв цвят са им инжекторите и с колко к.с. са.Четох ,че всеки вид инжектор си има определена кубатура.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, то хубаво си обяснил защо се интересуваш.

А звънна ли, както те посъветвах?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да си потърсиш модела на колата тук - http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/mi2.mycat?SelCls&t=8HhhRsZ4YUakeGFGsiIJf8E5OGCjIaYZTHFhRvZ2YLEQVEN_8HggRPBYYRKjccfGI2gL2VMyYpfEiuxLlSgQp0SybeC0Q4c0Cpg0jlPUVpEqXktjY5qPDldyc14bj_Bm

 

После върви на горивна система->инжектори и виж типа им. Там пише и кодовете на възможните замени.

После можеш да погледнеш из бай ти Гугъл за ТТ-данни. Иначе има едно симпатично сайтче за инжектори и датчици от Китай - http://gzsensor.en.alibaba.com/productgrouplist-213024542/Fuel_Injector.html?_csrf_token_=qswdv_c3tepj&isGalleryList=Y&perPageItem=48

 

Доста инфо има там, даже взех да си мисля да отварям магазин за сензори и инжектори.. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мое съжаление вече цяла седмица са ми ограничени изходящите повиквания :icon_censored: (не по моя вина) и няма как да се обадя затова пиша тук, ако може някой колега да сподели поне за цвета на инжекторите,но като ги пуснат това ще ми бъде първото обаждане.

Редактирано от TKolev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мое съжаление вече цяла седмица са ми ограничени изходящите повиквания :icon_censored: (не по моя вина) и няма как да се обадя затова пиша тук, ако може някой колега да сподели поне за цвета на инжекторите,но като ги пуснат това ще ми бъде първото обаждане.

 

Не се опирай на моя отговор като удавник за сламка :)

Мойте са зелени :mitsu-smiley: Carisma 1.6 16v 90 HP 1996 HatchBack

Ами си ги потърси по шаси ( не знам как става ама тука има хора който могат да те насочат )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...