Премини към съдържание

Шумни повдигачи, могат ли да се регулират или смяна с нови?


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Здравейте, знае ли някой могат ли да се регулират хидравличните повдигачи на 1.3 мивек колт 2005 та, потракват си доста според мен като за момент се чуват доста шумно за момент шума изчезва, шума е металически все едно дрънкат метални гайки в ламаринена кутийка :icon_n_king:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8iQe5H-Db94&feature=youtu.be

 

 

шумът се чува към края на клипчето около 20 та секунда

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок, незнам как се превежда 'tappet' , какво тропа тогава, искам да го оправя, че ме дразни, имал съм много колтове но никой не е тракал така.

Не е много зле но все пак. Благодаря ти предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иска да каже, че не са хидравлични, което не е успокоение в конкретния случай, защото до колкото разбрах е с пулове (tappets).

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, очевидно е с пулове видях ги на схемата, пише че се предлагали с различни размери от 2.70мм до 3.30мм през 0.02мм , за да се нагласи правилното разстояние, което незнам колко трябва да бъде??? най-вероятно ще трябва да се потърсят в дилър на митсубиши, правил ли е някой тази процедура преди, дали ще може само да се регулират или трябва да се купуват нови? ако може малко помощ и съвет ще съм ви много благодарен. :drinks: :mitsu-smiley:

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...