Премини към съдържание

E33A шарнир


vesste

Препоръчано мнение

Здравейте, след като бях на ГТП и момчетата доста обстойно провериха колата, усановиха че има маншон на рейката за смяна и ляв шарнир. То и без това ми беше ден за колата реших да се отбия до сервиза да видя какво ще ми струва да ги сменям. Казаха ми че шарнира върви с носача и разбира се цената е почти колкото половината кола все пак. Ще съм благодарен ако някой може да ми даде каталожен номер за ляв шарнир за Галант Е33А 2000куб. 109к.с. 1889година. Аз все се надявам че не върви отделно, но възможно е и аз да съм се заблудил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, след като бях на ГТП и момчетата доста обстойно провериха колата, усановиха че има маншон на рейката за смяна и ляв шарнир. То и без това ми беше ден за колата реших да се отбия до сервиза да видя какво ще ми струва да ги сменям. Казаха ми че шарнира върви с носача и разбира се цената е почти колкото половината кола все пак. Ще съм благодарен ако някой може да ми даде каталожен номер за ляв шарнир за Галант Е33А 2000куб. 109к.с. 1889година. Аз все се надявам че не върви отделно, но възможно е и аз да съм се заблудил.

Няма такова нещо, оригинален шарнир - 45 лв. шарнир японски на 555 е 32 лв...........шарнирите се избиват от носача и се набива новия........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, след като бях на ГТП и момчетата доста обстойно провериха колата, усановиха че има маншон на рейката за смяна и ляв шарнир. То и без това ми беше ден за колата реших да се отбия до сервиза да видя какво ще ми струва да ги сменям. Казаха ми че шарнира върви с носача и разбира се цената е почти колкото половината кола все пак. Ще съм благодарен ако някой може да ми даде каталожен номер за ляв шарнир за Галант Е33А 2000куб. 109к.с. 1889година. Аз все се надявам че не върви отделно, но възможно е и аз да съм се заблудил.

 

 

Eми то номера, ако мине - мине. Иначе шарнир на 555 струва 35лв, а маншончето беше двайсетина лева.

 

И все пак, колата ти е стара, ама чак от 1889 година???? :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Така е по-добре. Иначе за колата, толкова си е стара. По рама е декември 89 а първа регистрация 90.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Така е по-добре. Иначе за колата, толкова си е стара. По рама е декември 89 а първа регистрация 90.

Тя 89-та г. ама наистина ли е от 18-ти век ? ..:D

Иди в Тех-ко на Малоконарско, имат в наличност Феби- на 20 лв., Сидем и Делфи на 26-27 лв. и TRW - на 35 лв... Кеф ти риба, кеф ти паламуд ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...