Премини към съдържание

Галант 97-03 4x4 ?


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Изчетох много за тези коли, тъй като имам желанието да си закупя автомобил. Колебаех се много между галантите, акордите и какво ли още не, но все пак се спрях на Галант 97-03. За да е перфектната кола искам да е 4х4. Има ли такъв вариант (освен VR4, което не мога да си го позволя). За мен перфектната кола би била Галант от 2000-2002 година 2.5, V6 4х4, и с нормалните екстри като ABS, ESP, климатик, подгряване на седалки. Предпочитам седана, но и комбито става. Да не забравя - само да бъде с лява дирекция (не ми трябват тия английските обратни коли) :)

 

Та въпроса ми е: Твърде много ли искам? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Изчетох много за тези коли, тъй като имам желанието да си закупя автомобил. Колебаех се много между галантите, акордите и какво ли още не, но все пак се спрях на Галант 97-03. За да е перфектната кола искам да е 4х4. Има ли такъв вариант (освен VR4, което не мога да си го позволя). За мен перфектната кола би била Галант от 2000-2002 година 2.5, V6 4х4, и с нормалните екстри като ABS, ESP, климатик, подгряване на седалки. Предпочитам седана, но и комбито става. Да не забравя - само да бъде с лява дирекция (не ми трябват тия английските обратни коли) :)

 

Та въпроса ми е: Твърде много ли искам? :)

 

Само VR-4 е 4х4.

Ако искаш да видиш реални автомобили, посети mobile.de. Taм почти никой не смее да лъже с обявите. А и за критерий 1997-2003 4х4 в цяло швабско излезна'а само 4 броя.

http://suchen.mobile...OUR_WHEEL_DRIVE

Явно на пръсти се броят тези, които искат да се разделят с такъв автомобил.

Редактирано от krasipet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като си мислех какъв би бил перфектния за мен автомобил, си представих този, който описах :) А иначе VR4 е повече от перфектен! Просто трябва сериозна сума за бензин, части и за самата кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...