Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, вчера бях в сервиз 'Ратола' , горубляне и попитах информативно за ремъка и цената беше 106 лева за ремъка и доставка, за монтажа 'печените' майсторчета ми искат 60 лева :icon_crying: Искам да попитам възможно ли е да се намери компромисно, по-евтино решение, но БЕЗ компромиси в качеството на услугите. Не ми се занимава с 'пишман-майсторчета'!!! Благодаря Ви предварително!

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам възможно ли е да се намери компромисно, по-евтино решение, но БЕЗ компромиси в качеството на услугите. Не ми се занимава с 'пишман-майсторчета'!!!
Колега, почети сигорно е, че компромисът в цената означава по-ниско качество. Ако не можеш да си правиш колата сам, по-добре давай добри пари за добър маистор
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, вчера бях в сервиз 'Ратола' , горубляне и попитах информативно за ремъка и цената беше 106 лева за ремъка и доставка, за монтажа 'печените' майсторчета ми искат 60 лева :icon_crying: Искам да попитам възможно ли е да се намери компромисно, по-евтино решение, но БЕЗ компромиси в качеството на услугите. Не ми се занимава с 'пишман-майсторчета'!!! Благодаря Ви предварително!

:rulez:

 

Малко е безсмислено да дадеш толкова пари и да чакаш 1 месец доставка! :icon_rock: Въпреки, че аз така правех!

 

Отиди в Балканпартс на Симеон-там трябва да го има или на Красно село /отстрани на Фантастико-не е само за японски коли, но всъщност има доста консумативи за всякакви коли/ и си купи ремък, а след това във всеки сервиз може да ти го сменят! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Най-добре се довери на някой от сервизите, които са обявени в тази галерия. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Колега,отиди във "Виликар"-на Лансера ми там ги смениха(анг. ремък,ролка и ремък на алтернатора + диагн

остика на двиг.=140 лв)!!!!!!! Частите са корейски!!!!!!! Но първо се обади по телефона да си запазиш час. 962 20 75 или 0888 961 372 :mitsu-smiley: Успех :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...