Премини към съдържание

Режим на сдвояване на дистанционно за централното


Guest Вируса75

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

купих си самолетче без дистанционно управление за централното заключване.След това мой приятел ми даде неговото дистанционно (от неговото Митсу),но не мога да го накарам да заработи на моята кола.Пробвах (всъщност приятела ми пробва),да го вкара на режим "сдвояване" с някаква букса под волана , като дава на късо единия изход на буксата и завъртане на контактния ключ,но не ебава да става.Неговата е бензин 136 коня,а моята е 90 коня дизел.Не знам дали това има значение.Някой може да ми каже как да накарам дистанционното да заработи и с моята кукла.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

P.S.

Все пак си е хубава екстра да си имаш дистанционно за централното заключване

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята я взех със счупено дистанционно и разреших проблема с слагането на аларма. Ако не успееш да подкараш дистанционното и алармата е вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искам аларма.За къв чеп ми е.Кой ще тръгне да краде кола от 2000 год.,могат само да вземат "кастофона",а за него алармата няма да спаси пожението.Има централно заключване за 60 кинта ама реално погледнато за кво да давам тия пари,като си имам такова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що не сложиш една евтина аларма и си решаваш проблема?

Щото на колегата не му се дават пари. Изобщо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Относно мнението на "младежа" RALIART мога да кажа само едно - не че не ми се дават пари МОЕТО МОМЧЕ,ами това че няма нищо по хубаво и здраво от оригалното направено в завода.Ясно ли ти е това.И ако обичаш недей да храниш така щото не е хубаво.Ако не знаеш мога да ти кажа че ПАРИТЕ на стават даже и за кенефа щото ще си изцапаш пръстите.Нямам какво да ти кажа повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно мнението на "младежа" RALIART мога да кажа само едно - не че не ми се дават пари МОЕТО МОМЧЕ,ами това че няма нищо по хубаво и здраво от оригалното направено в завода.Ясно ли ти е това.И ако обичаш недей да храниш така щото не е хубаво.Ако не знаеш мога да ти кажа че ПАРИТЕ на стават даже и за кенефа щото ще си изцапаш пръстите.Нямам какво да ти кажа повече.

Искаш да кажеш, че всички, които сме си сложили неоригинални аларми сме се прецакали? Добре, че аз и колегите не сме толкова тънкообидчиви като теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз се чудя дали да слагам аларма или само централно, че моята е без. В смисъл централното го има но я заключвам с ключа. Обмислям дали да се изръся 150-200лв. за някаква глезотия с пейджъри и тем подобни или да се огранича само до централното и най-много автоматично затваряне на забравени джамове :icon_hmm: . Fosil, някакви препоръки за добри майстори по аларми и разната такава електроника в Бс ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се ограничаваш само до централното защо не провериш, дали твоята кола няма фабрично keyless система и само едно дистанционно да си купиш? Като се вкара във такъв режим вратите би трябвало да се заключат и отключат - това мисля че е най-лесния начин, без да се разглобява и да се търси.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...