Премини към съдържание

Покупка на Mitsubishi Pajero Pinin


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

От известно време съм намислил да си купя Mitsubishi Pajero Pinin. Спрял съм се на 2 литровия мотор. Мисля да го използвам за градско и за излизане в планината. Ще се радвам да споделите своите впечатления от този 4х4 и дали си заслужава покупката.

Предварително благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм Пинин около месец и половина и мнението ми е, че си заслужава само ако е втора кола. Този, който карах аз се разваляше често и харчеше безобразно. Не е за пренебрегване и факта, че възможностите му и като джип, и като кола са доста ограничени-един вид не е нито едното, нито другото. От друга страна все пак е :mitsu-smiley: Така че-успех :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм Пинин около месец и половина и мнението ми е, че си заслужава само ако е втора кола. Този, който карах аз се разваляше често и харчеше безобразно. Не е за пренебрегване и факта, че възможностите му и като джип, и като кола са доста ограничени-един вид не е нито едното, нито другото. От друга страна все пак е :mitsu-smiley: Така че-успех :D

Много си прав, Пинин-а не е нито джип, нито лека кола. Наистина е Митсубиши, но произведено в Италия. Откъдето и да го погледнеш, купуването му е компромисен вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей, ако можеш намери pajero io,това е pinin, но произведено в JAPAN , и проблеми няма да имаш, на вид е почти същото, трудно ще намериш видими разлики, но качеството е японско!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И аз препоръчвам Паджеро нее че имам нещо лошо против другото , но мисля че Паджерото си струва повече а да знаете към колко върви цената на Еволюшън или от къде мога да я видя , много ще съм ви благодарен .

 

 

Кирилица

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой модел ЕВО-има 9, като последните 4 са невероятни.А скоро очакваме и 10 :D

 

Пиши ако обичаш на кирилица!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...