Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Покупка на Mitsubishi Pajero Pinin


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

От известно време съм намислил да си купя Mitsubishi Pajero Pinin. Спрял съм се на 2 литровия мотор. Мисля да го използвам за градско и за излизане в планината. Ще се радвам да споделите своите впечатления от този 4х4 и дали си заслужава покупката.

Предварително благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм Пинин около месец и половина и мнението ми е, че си заслужава само ако е втора кола. Този, който карах аз се разваляше често и харчеше безобразно. Не е за пренебрегване и факта, че възможностите му и като джип, и като кола са доста ограничени-един вид не е нито едното, нито другото. От друга страна все пак е :mitsu-smiley: Така че-успех :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм Пинин около месец и половина и мнението ми е, че си заслужава само ако е втора кола. Този, който карах аз се разваляше често и харчеше безобразно. Не е за пренебрегване и факта, че възможностите му и като джип, и като кола са доста ограничени-един вид не е нито едното, нито другото. От друга страна все пак е :mitsu-smiley: Така че-успех :D

Много си прав, Пинин-а не е нито джип, нито лека кола. Наистина е Митсубиши, но произведено в Италия. Откъдето и да го погледнеш, купуването му е компромисен вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей, ако можеш намери pajero io,това е pinin, но произведено в JAPAN , и проблеми няма да имаш, на вид е почти същото, трудно ще намериш видими разлики, но качеството е японско!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И аз препоръчвам Паджеро нее че имам нещо лошо против другото , но мисля че Паджерото си струва повече а да знаете към колко върви цената на Еволюшън или от къде мога да я видя , много ще съм ви благодарен .

 

 

Кирилица

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой модел ЕВО-има 9, като последните 4 са невероятни.А скоро очакваме и 10 :D

 

Пиши ако обичаш на кирилица!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...