Премини към съдържание

Mitsubishi Space Runner 2.4


kirovbg

Препоръчано мнение

Здравейте, Колеги. Нов съм и се извинявам ако има същата тема или подобна, но не успях да намеря. :) Та искам да попитам възможен ли е монтаж на газова или метанова уредба на Mitsubishi Space Runner 2.4 2000г. поразпитах из моя град, но не можеха да ми дадат отговор. Ще бъда благодарен ако някой даде съвет. Бензиново е митсубишито, много съм доволен само ако може да се направи. Благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, според този сайт, твоя Мицку е технология GDI нали така? Страхувам се, че няма да можеш да го газифицираш.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,GDI е. Да за газов инджекцион разбрах че не може. Не може ли да се монтира метанова уредба, или принципа е един и същ :)

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел някъде в официалния сайт на "Ланди-Ренцо", че за в бъдеще ще конструират газов инжекцион и за двигатели GDI. Остава ти да изчакаш и да се интересуваш как върви разработката им. А между другото честито за предобивката и със здраве да си я караш. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази разработка познай като излезе на пазара каква цена ще е.

Има много писано за двигателите GDI и ГАЗ-та.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обобщено....нищо не може да му се слага.

Има една "възможност" но тогава ще трябва да го караш САМО на ГАЗ и дефакто осакатяваш двигателя, което тук никой няма да ти препоръча.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...