Премини към съдържание

Спейс стар 1.9 DID обороти


mitaka_1

Препоръчано мнение

Здравейте, от известно време на Спейса оборотите на празен ход нещо не са както трябва. Когато е студена са 1000 оборота,но като загрее не падат на 750-800 колкото трябва да са. Като я загася и запаля наново се оправя понякога, а и става обратното работила е нормално на 750-800 оборота и при следващо палене на топъл двигател са 1000 оборота. Иначе са си стабилни не се менят нагоре надолу. Възможно ли е да е от датчика?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Това не е проблем !

Просто стана студено и компютъра се намесва, къде успешно , къде не съвсем. Дори и разхода се покачва.

Като дойде Май месец всичко ще се оправи.

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно са си така нещата. Аз продължавам да си карам така и наистина само като падне температурата под +6 градуса се получава такова нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля че не е кой знае каква болка с тези обороти, но при мен нещата са си както трябва на студен двигател 1000 об. малко като по загрее (като се отлепи стрелката) и си падат в нормалните стойности и не мърдат от там, при следващо палене ако не е изстинал мотора са си нормални, но ако се е охладил напълно се качват на 1000 и пак като мръдне стрелката за темп. се връщат в нормални стойности.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...