Премини към съдържание

Трансплантация на окачване


lancer4x4

Препоръчано мнение

Може ли да се присади на http://auto-catalog.net/images/f7/small7977.jpg Сборка: Европа Марка: LANCER(48Q) Выпуск с 1992 по 2000 Модель: 1600/4WD(WAGN)(CD4W) Классификация: GLXI-4,5FM/T LHD(LNJEQL6) ЦЪК :link:

Всичко /амортисьор, тампон и пружина/ от Lancer /седан/ или Colt 1.3/1.6 :icon14:

Има ли разлика в моделите навивки на пружини ход на омортисиори и др. :icon14:

LANCER 1300/2WD(SEDAN)(CB1A)

LANCER 1600/2WD(SEDAN)(CB4A)

COLT 1300/2WD

Предварително благодаря на отзовалите се! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се присади на http://auto-catalog.net/images/f7/small7977.jpg Сборка: Европа Марка: LANCER(48Q) Выпуск с 1992 по 2000 Модель: 1600/4WD(WAGN)(CD4W) Классификация: GLXI-4,5FM/T LHD(LNJEQL6) ЦЪК :link:

Всичко /амортисьор, тампон и пружина/ от Lancer /седан/ или Colt 1.3/1.6 :icon14:

Има ли разлика в моделите навивки на пружини ход на омортисиори и др. :icon14:

LANCER 1300/2WD(SEDAN)(CB1A)

LANCER 1600/2WD(SEDAN)(CB4A)

COLT 1300/2WD

Предварително благодаря на отзовалите се! :mitsu-smiley:

Има разлика в амортесьора на 4х4 и само с предно на Лансер/Колт.......

За твоя са по високи/големи амортесьорите........съответно - пружините......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че и тунела за кардана няма да го има в купето...както и куп други разлики покрай задния диф и окачване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че и тунела за кардана няма да го има в купето...както и куп други разлики покрай задния диф и окачване.

:huh: Нещо не си ме разбрал.

имах предвид на комбито 4WD да сложа само предното окачване от каквото ми падне :mitsu-smiley:(същия модел) , но явно само от друго комби 4WD ще паснат а това да намеря читави на старо е невъзможно :icon_n_blow:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако ти потрябва нещо аз имам същия модел лансер но е седан и е само с предно 0878572362 продавам го на части, че малко кофти срещна една стена. не е голям удар но ръждата яко го е натиснала и не виждам смисъл да го правя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...