Премини към съдържание

Update на моя Галант


aods

Препоръчано мнение

здравейте колеги ! Моля,дайте идеи какви подобрения мога да си направя на моя Галант (външни или вътрешни) прикачвам снимки ... Моят сайт

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разни аеродинамични елементи и оборудване, които липсват фабрично. Някакъв хубав ресийвър за музиката, още шумоизолация и т.н.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги ! Моля,дайте идеи какви подобрения мога да си направя на моя Галант (външни или вътрешни) прикачвам снимки ... Моят сайт

 

Ей като тоя го направи ...много е як http://www.autoholic.de/bild/Mitsubishi-GalantV624V-10285.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей като тоя го направи ...много е як http://www.autoholic.de/bild/Mitsubishi-GalantV624V-10285.html

 

Абе,мисля като за начало да си сложа нов ауспух ,че съм със стария после мисля да му взема едни джанти и ще видим после какво друго да му отива :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали си струва инвестиция точно в такава кола.

Успех в начинанието :mitsu-smiley:

Защо какво и е на колата ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Ами на колата нищо и няма :) Но има семейни коли и спортни коли. Ти какво се опитваш да постигнеш от цялата работа ? Ако искаш да тунинговаш по-добре започни от нещо с по-агресивен външен вид за да има какво да развиваш в тази насока :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво го нападнахте човека , може да си харесва галанта повече . Плюс това спортните коли не ги прави спортни визията , а сърцето . Точно в този форум се сещам за 2 галанта/единият от , които е комби даже/ , които ще разплачат дори и турбинираните еклипси . Щом те радва си го прави както на теб си ти харесва , колата си е супер;) Според мен по външният вид - спортно окачване , готини джанти и това е предостатъчно , за да изглежда колата изчистена и злобна в същото време .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...