Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с оборотите


spandev

Препоръчано мнение

Здравеите, колеги.

Скоро си купих мицубши колт. От вчера почна да си мени оборотите и не знам какво да правя.

Ако можете ми помогнете..

Благодаря

Редактирано от valboss
Множество правописни грешки в темата и заглавието и.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги.скоро си купих мицобши колт.от вчера почна да си мени оборотите и незнам каво да правч ако можете да ми помогнете..благодаря

 

Може би трябва да потърсиш майстор...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз счупих нещо отгоре на колекторите - филтърче с тръбичка и влиза в някакав датчик, не знам точно как се казва.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пусни снимка на счупеното...

И потърси ул. "Плана планина" - намира се над х-л "Хемус".

Там ще ти помогнат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз счупих нещо отгоре на колекторите - филтърче с тръбичка и влиза в някакав датчик, не знам точно как се казва.

...или ако те мързи да ходиш до ул. Плана планина 24 ,дай снимка да видим какво е счупено............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите, колеги.

Скоро си купих мицубши колт. От вчера почна да си мени оборотите и не знам какво да правя.

Ако можете ми помогнете..

Благодаря

Почисти клемите на акумулатора като заначало. Скоро имах същия проблем, до като една сутрин просто не запалих, колата нямаше никакъв ток. Почистих ги и вече втори месец нямям проблем, на пуснато парно и фарове губеше обороти и светлините пригасваха леко.При мен проблема беше това успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз сам с саштия проблем.затегнах ги ама не става ништо

 

 

и сашто така ми светва и чека.

 

Колега, питам от любопитство - като си пускаш постовете, не ти ли прави впечатление, че са с груби правописни грешки?

Моля, ползвай бутона "редактирай" за да ги поправиш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и какво това проблем ли е.нямам право да пиша ли.

 

Явно нямаш проблем да пишеш/ дори и във форума/.

Имаш проблем с правописа - правиш груби грешки. А това е дразнещо и неуважително към колегите, от които търсиш отговори на въпросите си...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

добре това да нее час по литература,това е форум.незнам точно кое те дразни извиняваи колега за всичко.аз просто тарся помош с колата а не с правописа

Редактирано от spandev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

добре това да нее час по литература,това е форум.незнам точно кое те дразни извиняваи колега за всичко.аз просто тарся помош с колата а не с правописа

ште ползвам вече ботона редактираи

 

ОК http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

И ако можеш, вместо "ш" и "т", ползвай буква "щ".

 

 

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, човече, какво толкова има?

Нали ме разбирате?

Аз с такъв кеф се регистрирах тук...

А вие ме плюете.

Много е гадно...

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, никой не те плюе! Има правила, които важат за всички. Спазването им е задължително! Радваме се, че си фен на марката, но ако не уважаваш правилата, значи не уважаваш форума и неговите потребители. Всеки следващ неграмотен пост ще се трие директно! Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

добре де човече.какво толкова има нали ме разбират.аз с такав кеф се регистрирах тука.аа вие ме плиуете.мн е гадно

 

Пич, почваш леееко да ме изнервяш....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_censored.gif

Я си прочети темата от горе до долу!?!

Всички постове са ти поправени!

Освен това, след като си постави въпроса - веднага те насочих към майстор, който да ти отстрани проблема.

Дори и самият майстор се включи във темата....

А ти, вместо да идеш да ти оправят автомобила, или да пуснеш снимка на това което си счупил, пълниш собствената си тема с неграмотни, дразнещи и безмислени постове...

Пък и се цупиш на всичкото отгоре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ок. сичко е точно...просто проблема е че не сам балгарин от 10-сет години сам в бг и затова така пиша.пак се извиняавам.искам да се разбираме аз работя в тояга туник центара,и мога да сам полезен за мн нешта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ок. сичко е точно...просто проблема е че не сам балгарин от 10-сет години сам в бг и затова така пиша.пак се извиняавам.искам да се разбираме аз работя в тояга туник центара,и мога да сам полезен за мн нешта.

Това обяснява всичко,моля модовете да не се дразнят...........

За колегата, - пусни снимка на счупеното и ще ви кажем как и какво да направите........

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

ок. сичко е точно...просто проблема е че не сам балгарин от 10-сет години сам в бг и затова така пиша.пак се извиняавам.искам да се разбираме аз работя в тояга туник центара,и мога да сам полезен за мн нешта.

 

И ас не съм булгарин, а съм иапонец и мн. ме дразниш! заТОВА малко почифка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравеите, колеги.

Скоро си купих мицубши колт. От вчера почна да си мени оборотите и не знам какво да правя.

Ако можете ми помогнете..

Благодаря

 

Здравейте колеги, карам Colt от 3 години и половина, и преди време имах такъв проблем с оборотите, издаваше не типичен шум от двигателя, колата не вървеше, давеше се, а изгорелите газове бяха черни. Закарах я на един познат майстор, каза че проблема е в ТПС-а, въртя го, прави го, чисти грешките в компютъра, пак нищо, свещите за едно запалване ставаха черни, чисти ги, слага нови, пак същата работа. Да не говорим, че гореше адски много, някъде 20-25/100км. Закарах я на сервиз, 2 дена я ровиха, докато открият какво й е, оказа се че е натрупала грешки в компютъра, носиха го в някакъв специализиран сервиз да го оправят, ТПС-а нагласиха и делкото смениха, 150лв. От тогава никакви проблеми не ми е създавала.:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ок. сичко е точно...просто проблема е че не сам балгарин от 10-сет години сам в бг и затова така пиша.пак се извиняавам.искам да се разбираме аз работя в тояга туник центара,и мога да сам полезен за мн нешта.

 

 

 

 

Когато питаш в западен сайт-някой ти отговаря!

Когато питаш в руски сайт-някой отговаря и също пита!

Когато питаш в бг сайт-100 човека те плуят какъв си идиот!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги някои знае ли какви са нормалните обороти на colt 1,3 12v при загряд двигател? значи на място ми даржи около 900 оборота и ми се струва че са високи или се бъркам

Редактирано от KAISHIN
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги някои знае ли какви са нормалните обороти на colt 1,3 12v при загряд двигател? значи на място ми даржи около 900 оборота и ми се струва че са високи или се бъркам

...750 об./мин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от два дена насам побелях с моята каручка !! Ето какъв е проблема. Значи първо бяха оборотите - променяха се....но сега са добре, обаче има друго. Сега не върви. Беше голяма осичка. Двигателя е 1,3 12V. След проблема с оборотите спря да върви. Пълни оборотите двигателя, бучи но скорост няма. Свалих свещите, значи от страни има черен нагар, което ме навява до мисълта, че не изгаря добре горивото и се дави. Някой има ли си на идея какъв може да е проблема? Не съм ходил още на ЕЛКОН пък и не искам много, че в Шумен едни майстори всичките големи разбирачи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...