Премини към съдържание

Mistubishi Space Star 1.8 GDI


bullshitz

Препоръчано мнение

Здравейте, търся оригинално CD или модел който да е съвместим с информационния дисплей. Някак много ми се ще да си я използвам тая екстра. Купих го без CD или по точно няма му панела, иначе е някакво LG дето мисля да изхвърля. Ако може да ме насочите поне къде да търся, че прерових форума и не успях да видя тема за това. Ако някой знае по-конкретно къде кой и колко ще съм много благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще е LG, ако е оригиналното. Иначе някъде по панела би трябвало да има щифт, който при поставен панел да натиска бутон под него и радиото да тръгва ако има нещо на неговото място. Ако е все пак оригинално CD без панел може да се изкара от него един външен DISP бутон и да се вкара самото CD някъде навътре да не се вижда. Ако е оригинално панела вероятно ще може да се купи като резервна част от дилър на :mitsu-smiley: . Същото важи и ако е някаква друга марка и не е прекалено стар модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Извадих радиото, някакво олд скуул сони е. Но без панел не ми върши работа. Дали има модел който да ми дава информация за песни радио и т.н. на дисплея? Благодаря предварително!:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Извадих радиото, някакво олд скуул сони е. Но без панел не ми върши работа. Дали има модел който да ми дава информация за песни радио и т.н. на дисплея? Благодаря предварително!:rulez:

 

И АЗ ТОВА ПИТАМ, АКО НЯКОЙ Е УСПЯЛ ДА ИЗВАДИ RDS НА ДОЛНИЯ РЕД НА ДИСПЛЕЯ ОТ ДРУГО РАДИО, МОЛЯ ДА СПОДЕЛИ !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някъде из форума четох за хора пробвали тази манипулация но безуспешно. В крайна сметка ако не се лъжа заменили дисплея с миникомпютър с цветен дисплей или нещо подобно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във форума има достатъчно изписано за дисплея на борд компютъра, неговите показания и начина да си сменяш показанията без оригинално CD. Ако искаш си направи (или дай да ти направят) бутон под дисплея, постави си каквото ти харесва радио и си свиркай. Аз като събера стотинките мисля да слагам радио с четец за SD карта, USB2 и AUX. Решил съм, че не ми трябва CD/MP3 оптично устройство. Само тежи и се разбъзиква. Тогава ще "лекувам" и дисплея. Може би... Свикнах да го гледам на среден разход, час и температура. Друго май не ми трябва.

За да съм ти малко полезен, прочети тази тема http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=5701 . Има достатъчно линкове как се лъже дисплея с допълнителен бутон.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...