Премини към съдържание

Размер и спецификации на подходящи джанти


kalink223

Препоръчано мнение

На 6,5J се монтират 185-205 гуми. Никъде няма да ти подпира, не се притеснявай.

С ЕТ 35 гуми 215 минават покрай веждите. Място за големи и широки гуми при галанта има. Така че с офсет 44 няма да ти опира в пружините или другаде навътре към купето.

 

Благодаря колега, че с тези ЕТ съм малко на Вие. Още повече като не знам колко са макс. допустимите размери за Галантния.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги, харесал съм едни 17ки, 8J, ET40. Въпросът е дали ще опират с гуми 205 във веждата? Споделете ако имате опит с подобни! Сега съм с Борбет ЕТ 38, което е по-близо до калника, но пък джантите са 7J, доколкото си спомням...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, харесал съм едни 17ки, 8J, ET40. Въпросът е дали ще опират с гуми 205 във веждата? Споделете ако имате опит с подобни! Сега съм с Борбет ЕТ 38, което е по-близо до калника, но пък джантите са 7J, доколкото си спомням...

Не е добре 8j на 205 гума. Няма да опират, но ще се поразпъне гумата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, харесал съм едни 17ки, 8J, ET40. Въпросът е дали ще опират с гуми 205 във веждата? Споделете ако имате опит с подобни! Сега съм с Борбет ЕТ 38, което е по-близо до калника, но пък джантите са 7J, доколкото си спомням...

А защо искаш 205 гума......???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е добре 8j на 205 гума. Няма да опират, но ще се поразпъне гумата.

 

Какъв е проблемът? Ще влоши ли возията?

 

А защо искаш 205 гума......???

 

Другият вариант е на 215, но вози една идея по-твърдо и е мааалко по-ниско колата с такива. Казвам го от опит. :dqdo:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...