Премини към съдържание

Части за Mitsubishi Lancer 2005


mishkin87

Препоръчано мнение

Здравейте, можете ли да ми кажете ориентировъчни цени на части за Mitsubishi Lancer 2005г. 1.6, 98 h/p. Интересуват сме конкретно носачи, шарнири, стабилизираща щанга и рейки за предницата.

 

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, можете ли да ми кажете ориентировъчни цени на части за Mitsubishi Lancer 2005г. 1.6, 98 h/p. Интересуват сме конкретно носачи, шарнири, стабилизираща щанга и рейки за предницата.

 

Благодаря предварително

Здравей и добре дошъл ..

Шарнирите ти са по 18 лв. и като ги смениш няма нужда от носачи ..

На стабилизиращата щанга биелетите са по 22 лв, тампоните по 7-8 лв...

По рейката: - външни накрайници по 18 лв, вътрешни по 37 .. За цяла рейка по добре не питай, че като видиш цената няма да влезеш повече във форума ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл ..

Шарнирите ти са по 18 лв. и като ги смениш няма нужда от носачи ..

На стабилизиращата щанга биелетите са по 22 лв, тампоните по 7-8 лв...

По рейката: - външни накрайници по 18 лв, вътрешни по 37 .. За цяла рейка по добре не питай, че като видиш цената няма да влезеш повече във форума ..:)

Ами май кормилната щанга е счупена и е изкривен носача. Вече се притеснявам, че в сервиза на Мицубиши ще излезе доста пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми препоръчате някой добър сервиз в София, защото в сервиза на Мицубиши ми искат около 3 хиляди лева за смяна на външен и вътрешен накрайник, носач, полуоска и амортисьор. А ако не, поне откъде мога да намеря по-евтини части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е как да не ти препоръчаме, какви са тези 3000лв за ремонт, ти кола ли ще купуваш

:icon_n_king: !???

Обади се на DJ Tymbi, той е мисля твоят човек.

Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз сменях вътрешни накрайници в сервиза на МИТВАС в Дружба (BOSCH service). Сложиха ми Sidem за 43 лева бройката, а реглажа беше 28 лева. Засега съм доволен, а и цените са доста по-ниски от официалния сервиз.

Редактирано от farkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...