Премини към съдържание

Много съм тъжен


YoYoBulgaria

Препоръчано мнение

Колеги...карах във Венеция и ми отиде единия страничен праг на Lancer X (тези спортните ако се сещате). И с целия си акъл, защото съм млад го зарязах там(все пак е 2 метра дълъг колата беше до горе с багаж) и сега от каското не ми го покриват... В мицубиши ми казаха някаква цена 1000-1100-1200 за някаква пласмаса... Моля ви кажете някакво решение поне под 500лв, че направо ми се къса душата като го гледам от дясната страна...много си я обичам таз кола.

Иначе отделно минах с нея от София до Южния бряг на Франция и на обратно през Париж, Женева, Венеция, Верона, Флоренция и тази кола се държа адски добре през целия път! Направо за нищо не бих си я разменил...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги...карах във Венеция и ми отиде единия страничен праг на Lancer X (тези спортните ако се сещате). И с целия си акъл, защото съм млад го зарязах там(все пак е 2 метра дълъг колата беше до горе с багаж) и сега от каското не ми го покриват... В мицубиши ми казаха някаква цена 1000-1100-1200 за някаква пласмаса... Моля ви кажете някакво решение поне под 500лв, че направо ми се къса душата като го гледам от дясната страна...много си я обичам таз кола.

Иначе отделно минах с нея от София до Южния бряг на Франция и на обратно през Париж, Женева, Венеция, Верона, Флоренция и тази кола се държа адски добре през целия път! Направо за нищо не бих си я разменил...

 

Ако намериш мостра за отливка ,не би ти струвало от 100-150 лева повече!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж тази тема:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=17312

малко по надолу се обсъжда подобен проблем само че на колегата му ги бяха откраднали и двата и от БС пак се бяха изказали с една цена все едно че кола купуваш :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега я виж това :link:

Ако се спреш на този вариант, бих се включил и аз за заден спойлер, ако цената му е приемлива. Надявам се така доставката да се "върже" по-малко. Така че пиши, какво си решил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз мога да ти помогна,имам два такива прага странични спортни и двете предни добавки за предната броня,ако на някой му трябват те също се продават. Тел-0889307645

Обади ми се,ще се разберем.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за отговорите тук задвижихме сега едно нещо ако не се получи nikoo ще ти се обадя ако още са в теб! Предполагам до 1-2 седмици ще се разбере... Иначе сърце не ми дава да сваля и другата...Тази колата ако нещо и се случи все едно ми се случва на някой крайник...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...